DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #994575  autor: Patrykee
 20 maja 2018, 19:23
Hej. Niedawno kupiłem telefon S8+ i podczas robienia zdjęć maksymalnym przybliżeniem widać takie lekkie białe rozmazanie jakby malutkie piksele. Bez przybliżenia jest wszystko pięknie. Nie wiem co o tym myśleć, aparat jest popsuty czy tak powinno być?
 #994582  autor: Pabloeq
 20 maja 2018, 19:52
Tak powinno być, to są szumy.
 #994586  autor: Patrykee
 20 maja 2018, 20:19
Pabloeq pisze:Tak powinno być, to są szumy.
Uf, dzięki za pomoc. :mrgreen:
 #995104  autor: Patrykee
 23 maja 2018, 18:07
Jeszcze mam pewien problem z aparatem. Jak jest ciemno i praktycznie nic nie widać płynność obrazu aparatu spada na bardzo niską. Jak jest jasno, widać wszystko pięknie - obraz kamery chodzi płynnie. Można wiedzieć czym to jest spowodowane?
 #995581  autor: Pabloeq
 26 maja 2018, 13:18
Jak jest ciemno to aparat bardzo podbija ISO, rosną szumy i jest bardzo duże wzmocnienie matrycy, jak jest jasno to sensor wyrabia, ISO schodzi w dół i niepotrzebne jest duże wzmocnienie.
Tak to działa niestety, to coś w smartfonach zwane aparatem to taka namiastka, nawet matryce w lustrzankach szumią ale znacznie mniej niż taka malutka matryca jak w aparacie telefonu.
Upchanie iluś tam megapixeli na malutkiej powierzchni.... i wszystko jasne.
 #996178  autor: pakierhakierxd
 30 maja 2018, 08:19
Przybliżenie jest cyfrowe więc pogarsza jakość,to nie aparat :)
Nocą telefon zawsze ci będzie robić gorsze zdjęcia niż aparat .

Pozdrawiam :)