DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #980490  autor: Athantor
 28 lut 2018, 17:44
Witajcie!

Mam pytanko odnośnie aktualizacji FOTA. Po wypuszczeniu uaktualnienia dla danego CSC, wszyscy mogą je pobrać, czy są one jednak jakoś kolejkowane?

Mam Galaxy S8, SM-950F z Androidem 7.0, AQL5, XEO/XEO/DBT, update do 8.0 jest niby dostępny od tygodnia dla XEO i DBT, a u mnie przy wyszukiwaniu uaktualnień wciąż komunikat że już mam najnowszy system i update'ów brak. Knox nie ruszony; brak root; sieć Play.

Coś to coś u mnie nie tak, czy po prostu jeszcze brak paczki dla mojej wersji?
Ktoś dostał już aktualizację z AQL5?

Z góry dzięki za rady.

Obrazek

:-)
 #980511  autor: wooke
 28 lut 2018, 21:06
@Athantor to pobierz z SamFirm i wgraj Odinem.
 #980517  autor: Athantor
 28 lut 2018, 21:55
Tak, rozważałem tę możliwość i zostawiłem, póki co, ją jako ostateczność, jeśli do za miesiąc nic nie dygnie w tej kwestii. :)

Jak na razie nowy telefon, więc chciałbym przynajmniej jeden fabryczny upgrade, żeby potwierdzić czy w ogóle działa.

Stąd byłbym wdziączny za sygnał od kogoś z fw AQL5, czy dostał już upgrade przez FOTA, czy dalej jak u mnie:
Obrazek
?

Wygląda jednak że chyba jednak samsung jeszcze nie pozwala. Gdyby tylko ktoś z XEO/DBT @ AQL5 potwierdził.

Dziękuję. :)

:-)