DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #944967  autor: grzesio0401
 13 sie 2017, 23:12
Witam,
czy dzięki wgraniu alternatywnego systemu do Galaxy S2 uzyskałbym
a) możliwość instalowania aplikacji na karcie pamięci(pamięci telefonu już brakuje)
b) szybsze ogólne działanie telefonu(a konkretnie czy takie aplikacje jak skype, spotify, messenger, dropbox, nawigacja gogle maps ale ta po aktualizacji bo oryginalna działa dobrze, yanosik, dropbox będą działał szybciej, nie będą się tak zawieszać)
c) możliwość słuchania muzyki z YouTube z wygaszonym ekranem
d) dłuższy czas pracy na baterii
e) możliwość korzystania z pamięci masowej od razu po podłączeniu usb do komputera a nie jak obecnie przekopywanie się przez menu.
f) regulacji jasności ekranu w większym zakresie niż domyślny

Wiem że to już stary telefon i ma ograniczenia techniczne ale jak dotąd w zupełności mi wystarcza, poza tym jest obecnie mały wybór telefonów markowych, małych z szerokością do 6,5cm z wymienną baterią oraz dual simem(mój nie ma). W moim przypadku telefon też jest narażony na uszkodzenia mechaniczne na co dzień więc na nowego musiałbym bardzo uważać.

Obecnie mam system z brandem T-mobile, jeśli jest sens wgrywania alternatywnego to czy jest jakaś krótka, sprawdzona instrukcja krok po kroku jak to najlepiej zrobić od A do Z. Jestem laikiem w tej kwestii. Jaki to musiałby być system, który najszybciej by działał(nie potrzebuję najnowszego tylko najszybszego) Czy jest ryzyko uszkodzenia telefonu. Czy są jakieś wady tej zabawy, czy taki system może działać niestabilnie(co by dyskwalifikowało całą zabawę) obecnie średnio raz w tygodniu muszę restartować telefon bo coś się zawiesi.
 #946082  autor: Morvius
 19 sie 2017, 18:16
Moje zdanie jest krótkie. Zawsze warto tchnąć nowe życie w trochę zaniedbany telefon pytanie natomiast powinno być inne. Czy warto? uważam, że jeśli to tylko chwila przy pc to tak. Pamietaj jednak, że nie uczyni go to nowy urządzeniem i nie wydłuży czasu pracy baterii. reszta odpowiedzi:
a) zależy od oprogramowania jeśli dobrze mi się zdaje.
b) nowy soft to nie nowa pamięć RAM nie oczekuj cudów, z pewnością jednak program powinien działać lecz nie jako demon prędkości.
c) najpierw YT musi tą funkcję sam stworzyć ;)
f) jeśli ekran ma określoną jednostkę Nit-ów to nie wiem w jaki sposób chciałbyś tego dokonać. Dokładając podświetlenie LED? ;)

Klasyczny obserwator wątku.