DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #930129  autor: 7sekund
 07 cze 2017, 22:16
Witam, mam zainstalowany Android 6.0.1 i zainstalowałem trzy aplikacje ale system ich nie widzi i nie ma nigdzie ikonek skrótów, natomiast sklep Google Play pisze że już są zainstalowane.
W czym jest problem? Czy ktoś może pomóc, bo już siedzę nad tym pól dnia i nie wiem gdzie szukać.

Dodam, że mam wgranego Androida 6.0.1 (CyanogenMod)
 #1083180  autor: testowisko44757
 03 lis 2019, 20:32
Spotkałem się własnie z dokładnie tym samym objawem, wcześniejsza wersja systemu (Android 4.x), Samsung.

Nie widać niektórych z zainstalowanych aplikacji, google play woła przy próbie instalacji "ta aplikacja jest już zainstalowana na Twoim urządzeniu", nie ma ich na liście ukrytych aplikacji ani aplikacji systemowych (w tym Google Play jest niewidoczna, instalacje trzeba przeprowadzać przez przeglądarkę WWW).

Czy ktoś może ma pomysł jak przywrócić listing wszystkich zainstalowanych aplikacji (poza totalnym resetem urządzenia, co też nie daje gwarancji sukcesu)?