DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #65736  autor: Arwena
 06 kwie 2006, 21:52
Chcę kupić telefon Samsung D500 - jest na gwarancji i podobno z simlockiem.

Podpowiedzcie prosze jak przy zakupie sprawdzic ten telefon - na co szczegolnie zwrocic uwage, czyli jak go przetestowac? I jak sprawdzic rzeczy dołączone do niego.

Moze to naiwne pytania ale nie chce wywalic kasy na walniety telefon.

 #65739  autor: Benkok
 06 kwie 2006, 21:55
Wpisz w telefonie komende *#06# wtedy pokarze ci sie kod imei. Sprawdz czy taki sma jest na pudełku i na gwarancji. Pobaw sie nim, popuszczej dzwonki, zadzwon do kogoś, jak kupujesz z komisu to poproś o gwarancje rozruchową(w każdym porządniejszym komiesie ją dają).

[ Dodano: 2006-04-06, 21:57 ]
A i sprawdz jeszcze czy nie gubi zasięgu. Podłącz go do ładowarki i zobacz czy ładuje.

 #65797  autor: Arwena
 07 kwie 2006, 09:32
wielkie dzieki za ten kod!!

 #65800  autor: Dragon
 07 kwie 2006, 09:48
Jezeli telefon jest "nowy" to tez powinna byc folia na wyswietlaczu i aparacie, zobacz tez czy rogi nie sa podrpane, poza tym ten telefon wszelkie "gniazdka" ma pozaslaniane gumowymi zatyczkami ktore latwo azgubic, zobacz czy wszystkie sa. Oprocz tego nie pamietam dokladnie co jest w zestaiwe ale na pewno muisz miec ladowarke, sluchawki, smycz i dodatkowy zewnetrzny glosnik, sprawdz czy on tez dziala

P.S. Popros tez o jaksi dowod zakupu zeby sprawdzic czy telefon jest na pewno "nowy"

 #76043  autor: Degree
 25 maja 2006, 15:47
Sprawdź aparat! Jak chciałem kupić swojego D500 to często miały problemy z aparatami a przyczyna to UPADEK :twisted:

 #137519  autor: Marcin
 30 gru 2006, 13:44
nie wiem jak jest w samsungach ,ale w noki jest kod*#0000# i wyświetla się data produkcji.Poszperaj w necie i poszukaj jakiś kodów do samsunga,może to coś pomorze.

 #137529  autor: przemek910
 30 gru 2006, 14:00
Marcin pisze:ale w noki jest kod*#0000# i wyświetla się data produkcji
Taaaak? A pod tym kodem nie kryje się czasem wersja softu i jego data?
Zresztą telefon może być nie uzywany i leżac w magazynie rok, a więc?

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...