DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #344489  autor: PlayFreshowiec
 03 lip 2009, 18:09
Otoz od pewnego czasu mam pewien problem z moim Samsungiem L760... zwykle zdaza sie to przy słuchaniu muzyki, mianowicie moj telefon sie restartuje
Polega to na tym ze znika wszystko pokazuje sie Pasek jakbym go właczał... nastepuje sprawdzenie karty Sim i odrazu włacza sie menu(bez pytania o kod Pin)
Nie jest to czeste ale sie zdaza co mnie bardzo frustruje

w zwiazku z tym mam pytanie: Czy moj telefon jest tylko taki "wytatkowy" czy to jest dosc powszechne w tym rodzaju telefonu?... z tego co widze mam jeszcze wazna Gwarancje ale jak sie sprzedawca zapyta z jakim podzespolem mam problem to co mam mu powiedziec? z "oprogramowaniem" czy z wyswietlaczem? i wkoncu czy jest szansa ze mi przyjma to do naprawy w ramach gwarancji :)

 #344498  autor: kowcio
 03 lip 2009, 19:33
Ja tam obstawiam soft, bo wyświetlacz to robiłby się biały, czarny, z paskami itd. ale telefon nie restartowałby się. Wgranie softu nie jest drogie, a jak masz gwarkę, to spokojnie możesz przejść się do serwisu :)