DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #342585  autor: tomko111
 24 cze 2009, 11:37
Witam, chciałbym zacząć od tego, że wczoraj zakupiłem starter z SimPLUSA i wykupiłem od razu 250 MB w ramach pakietu internet.

Kiedyś używałem telefonu Nokia 5700 wraz z oprogramowaniem nokii do łączenia się z internetem, nie mniej jednak kilka dni temu zakupiłem Samsunga F480 i nie umiem go za nic skonfigurować, aby działał jako modem.

Oczywiście pobrałem wszystkie ustawienia na komórkę: wapgprs, internet, mms, wszystko w komórce działa poprawnie.

Posiadam laptopa HP Pavilion dv6625ew, oraz system operacyjny: Windows Vista Home 32 BITY.

Więc zaczynam od początku, zacząłem konfigurację od menadżera ustawień
(wysyłam screeny)

Obrazek

Nie wiem dlaczego był do wyboru tylko jeden modem, poprzednio kilka minut wcześniej przed restartem systemu był jeszcze Samsung Mobile MODEM, a teraz zniknął.

Dalej wszedłem w Samsung PC studio 3, aby skonfigurować internet, nie wiem również dlaczego nie mogę połączyć się przez kabel, tylko muszę przez bluetooth, wyskakuje takie coś:

Obrazek

Więc połączyłem się przez bluetooth i wszedłem w opcję network wizzard i wypełniałem opcje po kolei:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na samym końcu wyskoczyło powiadomienie, że wszystko ok i czy chcę połączyć się z internetem, kliknąłem na tak a za chwilę wyskakuje error
: 'An error has occured and windows has been shut down to prevent the damage' czy coś w tym stylu (oczywiście standardowe niebieskie tło) no i windows się zamknął.

Raz czy dwa mi się zdarzyło, że przy restarcie wyskoczyło okno abym połączył się z internetem, ale wtedy wyskoczył błąd 692, a teraz gdy próbuję w to wejść jest napisane: Modem nie odpowiada.


Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie o tyle ważne, że jutro wyjeżdżam i muszę mięć dostęp do internetu, czy da się połączyć jakimś innym programem z tym oprócz PC studio 3? Nie mam pojęcia co się stało. A program Iplus Manager nie działałby?

Serdecznie dziękuję za pomoc,
Tomek

[ Dodano: 2009-06-24, 12:37 ]
Gdy podłączam kabel USB do komputera to ten modem się pojawia:

Obrazek

ale co z tego skoro nie potrafię połączyć telefonu przez USB z PC STUDIO 3


Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lip 2009, 22:05 przez tomko111, łącznie zmieniany 1 raz.