DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #288399  autor: fredziopl
 15 wrz 2008, 08:22
Witajcie

Ostatnio talem się mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem w/w telefonu.
Przesiadłem się z K800i i denerwuje mnie kilka rzeczy :)

1. Czy jest możliwość ustawienia aby książka telefoniczna pokazywała kontakty albo z karty albo z pamięci telefonu?
2. Czy jest jakiś patent aby wchodziło się do katalogu i przeglądało zdjęcia na dużym ekranie po kolei klawiszem w bok a nie wchodzenie i wychodzenie na każdym?
3. Jak sprawdzić soft i jaki jest najnowszy najlepszy? Mam wgrany jakiś z możliwością pokazywania temp i innych.
4. Jak włączyć menu tam gdzie są ikonki aby było na dole animowane a u góry mniejsze ikony?

Problemy raczej małe ale denerwuje mnie szczególnie książka telefoniczna i przeglądanie obrazków. W SE wchodziłem na jeden i oglądałem je na pełnym ekranie przyciskiem w bok, tutaj muszę na każdy po kolei wchodzić - chyba ze coś źle robię.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2008, 08:28 przez fredziopl, łącznie zmieniany 1 raz.

 #289921  autor: Malprix
 25 wrz 2008, 14:40
G600 nie posiadam, ale zamierzam go kupić i pozwole sobie Ciebie coś zapytać ale to zaraz :) Miałem D600 i wydaje mi się że w G600 będzie podobnie.

1. W D600 nie było takiej opcji.
2. W D600 przeglądało się zdjęcia na prawie pełnym ekranie i strzałkami w prawo/leweo zmieniało się na inne.
3. Bodajże kod *#0206*8378#
4. tego nie wiem bo D600 nie miał flash menu :)

a teraz jeżeli mógłbym to chciałbym CIe zapytać, jaka jest pojemność na smsy w G600 ? i czy zapisuje wysłane, bo w d600 nie zapisywał mi wysłanych smsów :/
I czy ogólnie poleciłbys mi ten telefon :)

 #289932  autor: kowcio
 25 wrz 2008, 15:26
Malprix pisze:3. Bodajże kod *#0206*8378#
Nie lepiej *#1234#?
Malprix pisze:Miałem D600 i wydaje mi się że w G600 będzie podobnie.
To źle Ci się wydaje, D600 jest na starej platformie, więc nie można robić porównania...
Malprix pisze:jaka jest pojemność na smsy w G600 ?
200 wiadomości, raczej bark opcji automatycznego zapisywania wiadomości wysłanych.
Malprix pisze:I czy ogólnie poleciłbys mi ten telefon :)
Ja mógłbym. Poczytaj tematy w dziale Jaki telefon wybrać?, tam jest przynajmniej kilka razy opisany ten telefon.

 #289940  autor: Malprix
 25 wrz 2008, 16:01
czytałem już o nim. A nie masz czasem filmiku nagranego tym telefonem w najlepszej jakosci i rozdzielczosci ? co prawda są na youtube ale po wrzuceniu podlegają konwersjii i traca na jakosci.

 #290043  autor: Adaśek
 26 wrz 2008, 09:13
Malprix pisze:czytałem już o nim. A nie masz czasem filmiku nagranego tym telefonem w najlepszej jakosci i rozdzielczosci ? co prawda są na youtube ale po wrzuceniu podlegają konwersjii i traca na jakosci.
Zajrzyj tutaj http://www.mobile-review.com/review/sam ... 0-en.shtml