DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #260140  autor: wadimistrz
 05 kwie 2008, 10:54
Witam.
Mam telefon w play-u ( L760) i chyba każdy już wie ze soft z play uniemożliwia oglądanie filmów w formacie mp4. no i teraz pytanie - Jak skonwertować plik mp4 do formatu 3gp .
Chciałbym prosić o podanie linku do dobrego , najlepiej prostego i polskiego programu do zmiany formatu na 3gp. Ale dlaczego nie mogę tego zrobić sam?
Kiedy formatuję z jakiś programach mp4 na 3gp to :
-albo mam tylko dźwięk (tak jak piosenka) -ale nie czarny ekran- jest wizualizator
-lub dziwek w przyspieszonym tempie.
Zauważyłem ze "filmiki" te są o połowę mniejsze niż powinny.

 #260246  autor: user_delete3
 05 kwie 2008, 20:19
Delete
Ostatnio zmieniony 09 lip 2008, 19:58 przez user_delete3, łącznie zmieniany 1 raz.

 #260267  autor: wadimistrz
 05 kwie 2008, 22:24
IzabelaR pisze:
-albo mam tylko dźwięk (tak jak piosenka) -ale nie czarny ekran- jest wizualizator
-lub dziwek w przyspieszonym tempie.
Sa na to dwa sposoby:
1.Wyłącz telefon > włącz telefon > sprawdź czy jest obraz > jeśli nie, powtórz czynność jeszcze 2 razy > jeśli to nie pomogło, wyjmij na chwile baterię > jeśli nadal nic powtarzaj cały cykl aż do skutku. Na pewno prędzej czy później zadziała.
2.Drugi sposób to Główne Zerowanie: Ustawienia>Główne zerowanie>Wszystko
ale przecież napisałem ze nie o to mi chodzi. ja chcę wiedzieć jak skonwertować ten plik