DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #258937  autor: wadimistrz
 28 mar 2008, 22:58
Do niedawana miałem tak ze kiedy pobieram plik przez bluetooth to zapisuje mi go na karcie pamięci. ale dzisiaj kiedy kolega próbował wysłać mi film na komce to wyskoczył mi komunikat pamięć telefonu pełna ...
co mogłem zrobić i jak to zmienić pliz to jest dla mnie bardzo ważne
Ostatnio zmieniony 29 mar 2008, 12:08 przez wadimistrz, łącznie zmieniany 1 raz.

 #258939  autor: roni_
 28 mar 2008, 23:11
A może rzeczywiście jest pełna?
Jeśli nie podaj model telefonu. Niektóre Samsungi (większość? wszystkie?) najpierw zapisują dane w pamięci wewnętrznej, a dopiero później kopiują je na zewnętrzną.

 #258952  autor: wadimistrz
 28 mar 2008, 23:57
roni_ pisze:A może rzeczywiście jest pełna?
Jeśli nie podaj model telefonu. Niektóre Samsungi (większość? wszystkie?) najpierw zapisują dane w pamięci wewnętrznej, a dopiero później kopiują je na zewnętrzną.
no ale ja chcę aby zapisywał mi na karci pamięci a nie zapełniało mi wewnętrzną samsung l760
wcześniej tak miałem

 #259003  autor: roni_
 29 mar 2008, 11:53
Patrz tu:
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php ... light=l760
Czyli tak jak mówiłem, przesyłasz zbyt duże pliki. Wcześniej działało bo widocznie były mniejsze.

 #259298  autor: wadimistrz
 31 mar 2008, 09:13
ale kiedy odbieram jakiś (mały) plik to go na pamięć telefonu wrzuca.
jakiej wieklosci musi byc plik zeby go odebrało w karcie pamięci?

 #259426  autor: roni_
 31 mar 2008, 20:13
Odbiera go -> Zapisuje na karcie wewnętrznej -> kopiuje na kartę zewnętrzną. Efekt? Masz plik na karcie pamięci.
Maksymalna wielkość pliku to prawdopodobnie wolne ilość wolnego miejsca wewnętrznej pamięci