DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #273800  autor: rangiz
 27 cze 2008, 00:15
Jak to możliwe, że w telefonie z dość wysokiej półki nie można zmienić dźwięku smsa?

 #273802  autor: kowcio
 27 cze 2008, 00:25
rangiz pisze:Jak to możliwe, że w telefonie z dość wysokiej półki nie można zmienić dźwięku smsa?
Tak sobie producent ustawił i tyle, LG także mają też (albo miały) dźwięki na SMS do wybrania z listy.
Oryginalny soft nie pozwala na ustawienie własnego dzwonka na SMS, nie wiem czy zmodyfikowane posiadają taką opcję, ale myślę że tak, Tylko w ten czas tracisz gwarancję..

 #273803  autor: rangiz
 27 cze 2008, 00:26
Ja i tak mam zamiar nabyć używany, więc o gwarancję tu nie chodzi.Jaki koszt?

 #286680  autor: pawel.zul
 04 wrz 2008, 06:40
Ciekawy telefon. Mam parę pytań gdyż narazie mam sony ericssona k750i i jestem z niego bardzo zadowolony, ale się "zużył" ;) w sensie już pada po paru latach. Chcę nabyć inny o podobnych parametrach (ważny aprat z af, mp3, wyświetlacz przynajmniej 240x320 - miłe gadżety jak GPS, wifi czy zoom optyczny). Byle nie kloc jak k800i. I właśnie się zastanawiam nad tym samsungiem ale:
1) czy napewno się nie da zmienić dziwięku SMS (w żaden sposób)? Czy tak jest w każdym samsungu? (chodzi mi albo inny model albo sprowadzany zza granicy)
2) jak jest z programami. Pamiętam że były problemy by wgrać choćby taki Ginger a to dla BARDZO WAŻNE
3) jak się sprawdza aparat? Czy af dobrze działa?
4) rozumiem że do odtwarzania muzyki jest jakiś odtwarzacz mp3. CZY DA SIE GO ZNIMIMALIZOWAĆ?? tak jak w sony ericssonach? czy że przychodzi mi eska i musze sluchac od nowa, albo nie moge nic robic jak gra muza...?

 #286724  autor: kowcio
 04 wrz 2008, 15:27
pawel.zul pisze:4) rozumiem że do odtwarzania muzyki jest jakiś odtwarzacz mp3. CZY DA SIE GO ZNIMIMALIZOWAĆ?? tak jak w sony ericssonach? czy że przychodzi mi eska i musze sluchac od nowa, albo nie moge nic robic jak gra muza...?
No raczej jest- przecież to telefon z dość wysokiej półki.
pawel.zul pisze:3) jak się sprawdza aparat? Czy af dobrze działa?
Podobno świetny jest. Na telepolis w dziale artykuły jest porównanie aparatu do m.in. SE K850i.
pawel.zul pisze:2) jak jest z programami. Pamiętam że były problemy by wgrać choćby taki Ginger a to dla BARDZO WAŻNE
Z kompa będzie problem z wgrywaniem. Ale ginger można pobrać ze strony www za pomocą przeglądarki w telefonie. W ten czas nie ma żadnych problemów. Tak samo Opera Mini.

 #286806  autor: pawel.zul
 04 wrz 2008, 22:20
wielkie dzięki, prawie się już do niego przekonałem. Posiada funckję latarki?