DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1147240  autor: f0ku5
 05 kwie 2023, 21:50
Czyli to samo, co u mnie. Tylko ja nie zauważałem problemów z przycinaniem downloadu ponieważ jestem w T-Mobile z nielimitowanym netem 30 mbit i prędkość downloadu mi zwisa. Za to upload jest ucinany, co udowodniłem wcześniej.
Rozwiązałem to u siebie po prostu wywaleniem drugiej karty SIM. Telefonu używam tylko prywatnie, a do służbowego numeru mam osobny telefon. Mniej wygodne, ale problemów już nie ma...
 #1150065  autor: f0ku5
 20 maja 2023, 15:39
Tak dla potomnych napiszę tylko, że po przesiadce z powrotem na iPhone'a nie mam żadnych problemów z Dual SIM i telefonowi przy speedtestach nie robi różnicy czy w telefonie jest jedna karta SIM, czy dwie. Żadnych blokad i zamrażania internetu poza domem również nie widzę więc wygląda po prostu na to, że iPhone w przeciwieństwie do Samsunga poprawnie obsługuje Dual SIM.
Nie wiem co mnie parę lat temu pokusiło żeby się przesiąść na Androida, ale już naprawiłem swój błąd...