DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1126296  autor: greenrs
 03 sty 2022, 09:42
Witam. Po raz pierwszy przymierzam się do zakupu Samsunga. Do tej pory korzystałem prawie wyłącznie z telefonów z czystym Androidem. Jestem przyzwyczajony i bardzo dobrze korzysta mi się z aplikacji i usług Google (dysk, zdjęcia, keep, discover, telefon, wiadomości itp.)
Czy przechodząc na Samsunga mogę całkowicie przy nich pozostać i odinstalować (lub przynajmniej wyłączyć) te samsungowe łącznie z aplikacją telefon czy wiadomości?
Czy muszę założyć konto Samsung czy wystarczy stare od Google?
 #1126520  autor: Xy
 07 sty 2022, 09:31
Ja tez miałem czystego Androida. Teraz mam Samsunga z One UI i... Nie chcę już czystego Androida. OneUI jest zbyt przyjazny na męczenie się z pustym Androidem.
Nie, konta Samsung nie musisz.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71