DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1120804  autor: aldi88
 25 sie 2021, 20:35
Witam posiadam samsunga s21+ który wczoraj mi się rozładował i gdy dziś podłączyłem go do ładowania nie reaguje na uruchomienie . Po przytrzymaniu przycisku on po około 5 sekundach słychać wibracje i później nic . Żadna dioda nic nie sygnalizuje . Próbowałem zrobić soft i hard reset również bez skutku . Telefon nie miał nigdy żadnego upadku ,wstrząsu etc . Raczej dbałem o niego był w etui i z szkłem stąd mógłbym wykluczyć awarie typ spowodowane . Czy jest ktoś w stanie mi coś doradzić?( niestety nie mam gwarancji ze względu na brak dokumentów z niemiec , zostały wyrzucone ... )

@Edit:
Gdy podłączam do ładowania reaguje wibracją ale godzinę już pod nią jest i nadal nic nie dało .
 #1120820  autor: mariusz9a
 26 sie 2021, 13:05
Sam niewiele jesteś w stanie zrobić, bo pewnie padło samo ogniwo albo moduł ładowania (czy jakoś tak on się teraz zwie).

EDYCJA:
A ładowarką indukcyjną też się nie ładuje? Bo jeszcze przyszło mi na myśl że samo złącze USB-C jest walnięte.