DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1112131  autor: emarti
 22 lut 2021, 22:28
Witam, jak obejść logowanie do Google w modelu J36? Nie znam ani adresu email ani hasła które to były używane w tym telefonie. Znalazłem w sieci dedykowaną instrukcje do tego telefonu gdzie zamiast wpisania adresu e-mail musimy wpisać i przytrzymać znak "@" ale to po prostu nie działa. Inna instrukcja mówi o deaktywacji konta Google z poziomu ustawień ale ja tych ustawień nigdzie nie mam. Telefon oczywiście przywrócony do ustawień fabrycznych, wybrany język polski, połączenie z wifi i utknąłem na podaniu adresu e-mail. Macie może jakieś inne sposoby lub wyjaśnienie jak wykonać tą operację ze znakiem "@" bo może coś źle robię ale nie wydaje mi się? Dzięki za pomoc.
 #1112136  autor: Remington
 22 lut 2021, 22:49
emarti pisze:
22 lut 2021, 22:28
Telefon oczywiście przywrócony do ustawień fabrycznych, wybrany język polski, połączenie z wifi i utknąłem na podaniu adresu e-mail.

Wtedy podaje się adres konta, do którego chcemy przypiąc telefon, a nie do którego był wcześniej przypięty. Jeśli go nie mamy, powinna być też tam możliwość utworzenia nowego konta.
 #1112138  autor: rsig
 22 lut 2021, 23:30
emarti pisze:
22 lut 2021, 22:28
Inna instrukcja mówi o deaktywacji konta Google z poziomu ustawień ale ja tych ustawień nigdzie nie mam.
Do konta Google wogóle nie musisz się logować. Powinna być tam opcja "Pomiń". Telefon będzie normalnie działał (oczywiście nie tylko rozmowy i sms, będzie można używać też internetu, choć bez dostępu do sklepu Google jesteś skazany na używanie przeglądarki fabrycznie wbudowanej w telefon).
 #1112140  autor: emarti
 22 lut 2021, 23:41
Właśnie nie ma ani pomiń a jak podaje dane innego konta Google to i tak telefon chce aby podać dane które były kiedyś zalogowane na nim.
 #1112142  autor: rsig
 22 lut 2021, 23:48
emarti pisze:
22 lut 2021, 23:41
Właśnie nie ma ani pomiń a jak podaje dane innego konta Google to i tak telefon chce aby podać dane które były kiedyś zalogowane na nim.
Zrób screenshoty z ekranów które kolejno się pojawiają. W szczególności tego który domaga się starego konta. I podaj dokładny model telefonu bo nie ma Samsunga J36.
 #1112163  autor: emarti
 23 lut 2021, 11:22
rsig pisze:
22 lut 2021, 23:48
emarti pisze:
22 lut 2021, 23:41
Właśnie nie ma ani pomiń a jak podaje dane innego konta Google to i tak telefon chce aby podać dane które były kiedyś zalogowane na nim.
Zrób screenshoty z ekranów które kolejno się pojawiają. W szczególności tego który domaga się starego konta. I podaj dokładny model telefonu bo nie ma Samsunga J36.
Dokładny model to SM-J32OF/DS a pisałem J36 ponieważ podczas uruchamiania pojawia się taka nazwa z małym "6".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek[/url] Obrazek Ostatni screen mówi chyba dokładnie że wymagane jest podanie danych konta Google które były wcześniej w tym telefonie.
 #1112204  autor: rsig
 23 lut 2021, 22:46
Rzeczywiście, przegooglałem temat i niektóre telefony mają zabezpieczenia tego typu. Nie pomogę bo pewnie bym sobie poradził, ale musiałbym mieć telefon w rękach. Ale jak wpiszesz w Googla tekst typu J3 2016 Google bypass to pojawiają się różne poradniki jak to obejść. Ewentualnie w jakimś punkcie serwisowym telefonów gość to zrobi w kilka minut. W każdym razie jak już uda ci się zalogować to gdzieś w opcjach programisty jest możliwość wyłączenia tego, żeby na przyszłość nie mieć takich problemów po resecie.
 #1112207  autor: emarti
 24 lut 2021, 04:38
OK, zobaczę później. A co z tą dedykowaną instrukcją dla tego modelu gdzie wpisujemy i przytrzymujemy znak "@"? To u mnie nie działa a niby jest to sposób na ten model telefonu.