DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1107881  autor: xWiteQx
 08 gru 2020, 18:23
Cześć. Mam pewien problem w telefonie (Samsung Galaxy A40), który już kiedyś właściwie się powtórzył. Chodzi mianowicie o to, że nie ładuje mi się telefon po jego podpięciu pod ładowarkę. Ten problem raz już się powtórzył, wtedy była wymiana nie tylko wejścia ale całego modułu przyczyną było zwarcie bo niepotrzebnie czyściłem wejście igłą. Teraz natomiast nic z nim nie robiłem. Pierwsze oznaki że coś jest nie tak były ok. miesiąc temu, kiedy telefon się nie ładował, jednak po jego odświeżeniu wszystko sprawnie działało. Ta sytuacja powtórzyła się jeszcze 1 raz jakiś tydzień temu. Wczoraj natomiast telefon w ogóle nie reagował (sprawdzałem różnych ładowarek i różnych gniazdek). Problem zaczął się o około 17:30. Urządzenie zaczęło się ładować dopiero dziś rano, gdy spróbowałem raz jeszcze go podpiąć. Działało wszystko w miarę dobrze przez większość dnia, i jakieś pół godziny temu telefon znów przestał się ładować. Nie mam pojęcia co może się z nim dziać, może ktoś coś wie na ten temat? Telefon to mój główny łącznik ze światem zewnętrznym, także z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje.
 #1108694  autor: rsig
 24 gru 2020, 13:47
Problemy z ładowaniem czasem ustępują gdy ładujemy wyłączony telefon. Choć oczywiście nie można wtedy przez niego rozmawiać (chyba że powyżej pewnego poziomu naładowania sam się włączy).
Ostatnio zmieniony 24 gru 2020, 21:11 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: nie cytuj całego posta, jeśli odpowiadasz tuż pod nim