DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1095433  autor: XXXYZZ
 17 maja 2020, 15:13
witajcie, kilka dni temu skradziono mi telefon, był to Samsung galaxy j3 zablokowałam konto bankowe i karte sim ale boje się ze ktoś mógł złamać blokadę ekranu i dostać się do zasobów mojego telefonu, do zdjęć, haseł, historii wyszukiwarki itp. Czy jest możliwość żeby złodziej odblokował telefon nie znając kodu pin a przy tym zachował to co znajdowało się w telefonie? bardzo proszę o pomoc bo naprawdę bardzo się stresuje, a niestety nie pamiętam hasła do konta google.
 #1095434  autor: lyncz8
 17 maja 2020, 15:35
XXXYZZ pisze:
17 maja 2020, 15:13
witajcie, kilka dni temu skradziono mi telefon, był to Samsung galaxy j3 zablokowałam konto bankowe i karte sim ale boje się ze ktoś mógł złamać blokadę ekranu i dostać się do zasobów mojego telefonu, do zdjęć, haseł, historii wyszukiwarki itp. Czy jest możliwość żeby złodziej odblokował telefon nie znając kodu pin a przy tym zachował to co znajdowało się w telefonie? bardzo proszę o pomoc bo naprawdę bardzo się stresuje, a niestety nie pamiętam hasła do konta google.
Ryzyko niewielkie, ale zawsze jest. Oprócz karty sim sugeruję również zablokować telefon u operatora. Potrzebny jest do tego numer IMEI.
A próbowałaś odzyskać hasło na koncie Google? Jeśli automat nie pomoże to spróbowałbym z jakimś wsparciem, może po przedstawieniu jakichś dokumentów będą w stanie Ci pomóc.