DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1019194  autor: Mateusz0792
 24 wrz 2018, 13:29
Witam.
W sobotę zakupiłem Motorolę e5 plus nówka sztuka z mediaexpert. Po 1-2 godzinach od zakupu telefon w czasie pisania sms się zawiesił, pokazały się paski na ekranie i się zrestartował. Sytuacja się powtarzała kilka razy. Później się pogorszyło, zawiesił się, ekran zrobił się cały niebieski i się wyłączył. Nie mogłem go włączyć przez następne pół godziny. Sytuacja wciąż się pogarsza, czasem się włączy, porobię coś chwilę na nim lecz zaraz znowu się zawiesza i wyłącza. Włączyć go nie idzie w ogóle a jak już, to przy uruchamianiu pojawia się ten niebieski ekran i telefon się wyłącza. Aktualnie nie mogę go uruchomić od wczoraj. Jak podłączam go do ładowania to miga mi biała dioda przy przednim aparacie. Telefon nowiutki, pobrałem na nim jedynie messengera i snapchata ze sklepu play, nic więcej na nim nie robiłem. Ktoś wie w czym problem i jak temu zaradzić?
 #1019216  autor: f0ku5
 24 wrz 2018, 14:42
Oddać z tytułu rękojmi i zażądać wymiany na nowy egzemplarz ;)