DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #965945  autor: Kabanos
 12 gru 2017, 23:38
Hej,

Kupiłem dzisiaj Motorolę G5s. Dodam, że to mój pierwszy smartfon więc jestem nieogarem. Chcę wrzucić na telefon muzykę. Po podłączeniu telefonu kablem USB do PC system rozpoznaje urządzenie jednak po otwarciu folderu jest on pusty i nie da się wrzucić do niego żadnych plików. Nie widać w folderze również zrobionych zdjęć gdybym chciał je skopiować z telefonu na komputer. Ma ktoś jakiś pomysł w czym problem?
 #965984  autor: MPUltra
 13 gru 2017, 13:01
Po podpięciu do komputera powinno pokazać się na telefonie "zezwolić na połączenie MTP" - zgadzasz się.

Na komputerze w Komputer > Moto G5S (czy jak tam wyświetlany jest telefon) masz folder Phone i jeśli masz kartę pamięci w telefonie folder Card.

Jeśli chcesz przenieść muzykę na kartę SD to w folderze Card robisz folder "Music" i tam wklejasz.
Jeśli na pamięć tel. to folder Phone I tam już powinien być folder music.
 #995471  autor: Zbiggie10
 25 maja 2018, 19:56
Możesz mi napisać jak to zrobiłeś ? Mam ten sam problem i nie mam pojęcia jak to rozwiązać.
MPUltra pisze:Po podpięciu do komputera powinno pokazać się na telefonie "zezwolić na połączenie MTP" - zgadzasz się.

Na komputerze w Komputer > Moto G5S (czy jak tam wyświetlany jest telefon) masz folder Phone i jeśli masz kartę pamięci w telefonie folder Card.

Jeśli chcesz przenieść muzykę na kartę SD to w folderze Card robisz folder "Music" i tam wklejasz.
Jeśli na pamięć tel. to folder Phone I tam już powinien być folder music.
U mnie nie pojawia się coś takiego jak "zezwolić na polączenia MTP" , nie mam pojęcia co jest grane z tym tel.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2018, 02:03 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: proszę o używanie funkcji edycji zamiast pisania paru postów pod rząd