DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #903380  autor: Barthek55
 03 sty 2017, 19:02
Witam.

Od razu zaznaczam, że nie bawiłem się z żadnymi modyfikacjami. Na telefonie znajduje się oryginalne oprogramowanie.

Posiadam telefon Motorola Moto G2. Dzisiaj gdy korzystałem z telefonu nagle zaczęły wyskakiwać komunikaty typu: Program taki i taki przestał działać. Na sam koniec wyskoczył komunikat, że system przestał działać, nic nie dało się zrobić więc wyłączyłem telefon. Niestety telefon ponownie się już nie uruchomił. Pokazuje się logo motoroli przy uruchamianiu a potem czarny ekran. System nie startuje.

Próbowałem wchodzić w Recovery, lecz niestety wyświetla się komunikat: Boot up failed.

Ktoś ma jakieś pomysły?

PS. Mogę jakoś odzyskać pliki z telefonu w takim stanie?
 #918650  autor: Ambasador Lenovo Moto
 31 mar 2017, 15:59
Cześć! Przykro mi, że doszło do takiej sytuacji.

Na podstawie tego co piszesz bardzo trudno określić co poszło nie tak. Niestety najprawdopodobniej domowymi sposobami nie da się rozwiązać tego problemu, zalecam skorzystanie z centrum serwisowego, gdzie istnieje możliwość ponownego załadowania oprogramowania. Obawiam się też, że odzyskanie plików nie będzie możliwe, ale należy o to podpytać w serwisie właśnie.

Pozdrawiam