DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #87012  autor: slonio
 21 lip 2006, 14:52
Witam, mam problem z ktorym nie wiem jak sie uporac. Minowicie chodzi o to, ze gdy instaluje program to wszystko idzie pomyslnie lecz na koncu gdy podlaczam telefon pod kabel i sie loguje to mi wyskakuje jakies okienko z tytulem "Device configuration wizard" i w nim musze wybrac swoj model telefonu, lecz w tym jest problem ze nie ma tam l6. Nie wiem co mam z tym dalej zrobic wiec prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2006, 09:42 przez slonio, łącznie zmieniany 1 raz.

 #87024  autor: Irek
 21 lip 2006, 15:32
Z dedukcji wynika, że ten program nie jest przeznaczony do obsługi tego modelu telefonu.

 #87090  autor: slonio
 21 lip 2006, 20:26
W tym sęk, ze jest to program ktory jest przeznaczony takze do l6.

 #87150  autor: RafalM
 21 lip 2006, 22:36
słonio możesz podać nazwę tego programu ja również mam L6 i mam problem skąd wziąć oprogramowanie do niej mam motorola phone tools ale chyba za stara wersja i nie wykrywa telefonu proszę o pomoc

 #87241  autor: slonio
 22 lip 2006, 10:46
tez mam ten sam program, probaowalem jeszcze na innych ale tez nie dzialaly, wiec mam prosbe zeby ktos mi podal dobry program ktory dziala, bede wdzieczny ;]

 #92115  autor: s1riddick
 05 sie 2006, 10:05
Najlepiej użyć programu Motorola Mobile Phone Tools, z tym że starsze wersje MMPT nie obsługują L6 jak i wersji V3x więc po zainstalowaniu starszej wersji MMPT należy użyć opcji Live Update i updatować tyle razy aż dojdzie do najnowszej wersji. Następnie program sam wykryje już model.