DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #240870  autor: BartoszJ
 21 gru 2007, 11:15
Teraz w teletorium jest promocja kosztuje on 80 zł i zastanawiam sie czy sobie nie kupić ale nie wiem czy to jest dobry zestaw a w necie opini jest straszne mało :/

[ Dodano: 2007-12-21, 11:17 ]
Dodam jeszcze ze będzie on używany z Nokią E50 i ze skypem

 #241038  autor: fortel
 21 gru 2007, 21:30
Teoretycznie powinien wspolpracowac kazdy zestaw z kazdym telefonem /wyposazonym w bluetooth !/.Ja jednak z doswiadczenia wiem,ze jaki zestaw>taki telefon czyli Motka do motki ,nokia do nokii itd.Pocos konstruktorzy tworza te sluchawki dla konkretnej marki.Sam widzialem jak moj syn probowal sparowac sluchawke motoroli H3 z Nokia E65.Trwalo to powazny kawal czasu i udalo sie ale ja w/w sluchawke ze swoim telefonem/Motka V3i/sparowalem w 1/2 minuty.Te dwie motki to jak blizniaki,dobrze sie porozumiewaja.I to by bylo na tyle.Zrob jak uwazasz ale ja bym wybral sluchawke Nokii do Nokii :-D

 #241187  autor: Kaczy
 22 gru 2007, 11:52
fortel pisze:a jednak z doswiadczenia wiem,ze jaki zestaw>taki telefon czyli Motka do motki ,nokia do nokii itd.
A tam... kilkadziesiąt razy parowałem słuchawki Nokii z Samsungami, Motkami i innymi telefonami i wszystko działało bez problemów.
Poza tym gdyby było tak jak mówisz to Jabra nie mogła by robić słuchawek, bo nie produkuje telefonów.

...::: Made for loneliness :::...

 #241196  autor: fortel
 22 gru 2007, 12:27
Ja nie mowilem ze nie mozna-mozna,ale jak pisalem jest wygodniej jak ,,dwa konie sa z jednej stajni".Co do jabry,zdaje sie ze zrobienie sluchawki to nie zaden roblem,sam widzialem w Biedronce za 20-30 zl sluchawke chinskiej produkcji.Co do jakosci nie bede sie wypowiadal,bo jej nie kupilem,wole firmowe bo mam pewnosc ze bedzie dzialac! :wink: