DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #207352  autor: tigra575
 28 lip 2007, 18:07
Cześć!!!
Mam wielką prośbę!!!
Czy mogli byście mi doradzić, który telefon jest lepszy???
Jestem zainteresowanym kupnem telefonu marki Motorola, lecz mam problem z wyborem modelu :smt010 . Nie wiem, który lepszy, a mianowicie chodzi mi o Motorole L7 i E1.
Proszę poradźcie mi!!!
Z góry dziękuję. :smt006

A.....
dodatkowo mam jeszcze jedno pytanie:
Jak długo mozna kręcić filmy video Motorolą L7 i E1 ???

 #239212  autor: DiAbOlO
 13 gru 2007, 15:35
Mam Motę L7. Jeśli chodzi o filmiki to kręci mi maksymalnie 30-40 sek. chociaż mam dorzuconą kartę pamięci. Jeśli chodzi ogólnie o wybór to mogę Ci powiedzieć, że na L7 ciężko pisze się smsy. Wg. mnie nadaje się jak najbardziej do innych rzeczy ale nie do pisania.

...:::DiAbOlO:::...

 #242401  autor: unknown
 28 gru 2007, 10:05
To fakt, że filmiki nie są zbyt długie.A i jakość niezbyt zadowalająca.
A co do pisania smsów - to kwestia przyzwyczajenia.Ja nie miałam i nie mam z tym żadnych problemów, szczerze mówiąc, nawet lepiej mi się na Motce pisze niż na SE k810i.No, ale to w sumie kwestia gustu.
Poza tym MotkaL7 to fajny, zgrabny telefonik, całkiem wytrzymały (mój przetrwał nawet zalanie olejem :? ).Natomiast aparat bez rewelacji :roll: , bateria mogłaby trochę dłużej trzymać.
A co do E1, to wiem tylko tyle, że ma lepszy aparat niż L7...Ale ja i tak zawsze wychodzę z założenia - jeśli chcesz mieć porządne zdjęcia, to kup sobie porządny aparat, a nie tel komórkowy :wink: