DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #205197  autor: satu
 23 lip 2007, 12:45
Witajcie! :smt006 Mam takie glupie aczkolwiek nurtujace mnie pytanko do Was i prosbe o pomoc. :cry: Czy mozecie mi powiedziec jak sie robi glosniej dzwonek. Nie chodzi mi o dzwonek [wchodzac przez menu potem ustawienia,dzwonki,szczegoly] tylko dzwieki w mediach [tzn wchodzac w menu, media, dzwieki i dany dzwonek np. TikTak] nie moge dojsc jak wziasc i zrobic go dlosno wiem ze to banalne i troche mi wstyd pytajac sie o to ale strasznie mnie denerwuje bo ta melodyjka leci strasznie cicho :( :( . Prosze o pomoc z Waszej strony! Dziekuje z gory i pozdrawiam cieplutko. =] :wink:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2007, 18:15 przez satu, łącznie zmieniany 1 raz.

Minä rakastan Suomea!

 #205255  autor: satu
 23 lip 2007, 15:18
niestety mam taki sam problem jak Ewell, z tymi guzikami to Tobie chyba chodzilo o motorole V3 bo to one maja po jednej stronie dwa guziki] a L6 nie ma ma po jednym z kazdej stronie ale lewy jest jako skrot do aparatu a drugi pokazjue szczegoly i nic wiecej <bezradny> :( prosze o pomoc :cry:

Minä rakastan Suomea!