DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #147509  autor: Planeta
 30 sty 2007, 10:47
Witam, prosze o jakieś wskazówki otóż wszystkie numery które posiadam w spisie w poprzednim telefonie pokazywały mi się jako jakiś ktoś tam, w L7 wszystkie połączenia się pokazują jako nr nieznany. Gdzie się to zmienia? Poprosze odpowiedź na GG (nawet jak jestem ukryta to jestem) Ogromne dzięki :?

Proszę zapoznać się z zasadami tytułowania postów. Jeśli tego nie zrobisz nastepne w Twoim wykonaniu wylądują w koszu.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, 13:30 przez Planeta, łącznie zmieniany 1 raz.

Planeta

 #147554  autor: Kaczy
 30 sty 2007, 13:09
To nie ustawienia telefonu. To zależy od operatora :)

Zapewne masz telefon w Plusie i skonczyła Ci się 2. letnia umowa. Zapewne masz taryfę NowyPlus. Zapewne przedłuzyłaś sobie umowę.
Obyś w niej miała zapisane, że przechodzisz na taryfę Godziny, bo inaczej będziesz musiała płacić 5 zł/m-c za funkcję pokazywania numeru osoby dzwoniącej :roll:

...::: Made for loneliness :::...

 #147559  autor: Planeta
 30 sty 2007, 13:18
O masz!!!!!!! NO to fakt, miałm taką taryfę, na nowa się uaktywni 17 lutego dopiero, tzn do 17 takie będę miała cyrki?

Planeta

 #147563  autor: Kaczy
 30 sty 2007, 13:22
Dokładnie tak jak piszesz.
Po 2. latach prezentacja numeru znika i wtedy trzeba ją wykupić za 5 zł/m-c.

Na szczęście nowe taryfy (Godziny) mają tą opcję w standardzie :)

...::: Made for loneliness :::...

 #147566  autor: Planeta
 30 sty 2007, 13:26
Oj dzięki, wychodzi że do 17 02 taka będę niświadoma kto dzwoni :smt005

Planeta