DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1032881  autor: mniejsza88
 04 lis 2018, 10:41
Witam. jakiś czas temu kupiłam lenovo k6 note na allegro od kogoś kto zakupił telefon w sieci plus. wszystko było ok do teraz kiedy oddałam telefon na gwarancje w jednym z salonów plusa(dlaczego plus? ponieważ od nich był paragon przypięty do karty gwarancyjnej). Telefon trafił na naprawę gwarancyjną do autoryzowanego serwisu. niestety naprawa nie była możliwa wiec serwis odesłał pismo ze gwarancja uznana ale należny mi się wymiana lub zwrot kosztów ponieważ nie nadaje się do naprawy i ze z tym pismem mam się zgłosić do dystrybutora lub sprzedawcy w celu załatwienia sprawy. Moje pytanie jest takie do kogo mam się zgłosić? salon plusa nie chce mi wydać nowego sprzętu ponieważ to nie ja go u nich zakupiłam, do odebrania jest upoważniona tylko osoba która telefon kupiła bezpośrednio u nich w salonie.
 #1032911  autor: Kryniczanin
 04 lis 2018, 12:25
Znany temat. Jesteś w czarnej dziurze. Jedynie upoważnienie notarialne od strony umowy może pomóc.
 #1033103  autor: mniejsza88
 04 lis 2018, 15:51
To sie bardzo uciesze jak kwotę z paragonu. Ponieważ paragon jest wystawiony na wieksza sumę niż płaciłam.

Właśnie zastanawia mnie fakt że na paragonie jest kwota za jaka w tamtym czasie sprzedawane były telefony. A wydaje mi sie ze gdyby byl kupiony na rady to była by cena rat. Dziwne a dowiedzieć sie nie ma od kogo.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 23:30 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: proszę używać funkcji "edytuj" ;)