DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1025203  autor: BO2095
 11 paź 2018, 15:47
Mam problem z odblokowaniem dodatkowych funkcji w moim telefonie po fabryce, mianowicie nie mogę odblokować dostępu do kalibratora systemu UI. Przytrzymuję koło zębate w menu skrótów, lecz bez rezultatów. Wiem, że trzeba go przytrzymać przed dłuższą chwilę, lecz nie wiem ile (trzymałem minutę bez rezultatu). Zostałem już programistą na tym urządzeniu, szukałem w opcjach dla programistów, lecz nie mogę tego tam znaleźć.
v 7.0 Adnroida
 #1025271  autor: 2oneX_
 12 paź 2018, 07:36
trochę na około ale można to zrobić tyle że zamiast "system ui" w QuickShortcutMaker musisz wyszukać :Interfejs" i jak go rozwiniesz wybierasz Interfejs - Tryb demonstracyjny", sprawdzałem bo sam mam ten model telefonu i działa.
 #1026296  autor: BO2095
 16 paź 2018, 14:41
Ja go włączyć nie mogę, to jest tego kwestia. Przytrzymuję koło zębate w menu rozwijanym z góry ekranu, niestety nic się nie dzieje (a wiem, że powinno zacząć się obracać i telefon powinien krótko zawibrować)