DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #476  autor: Andrzej
 25 sty 2005, 19:00
Witam wszytkich na forum . Jestem nowym uczestnikiem. Mieszkam w Lodzi. Posiadam Siemensa cx 65 i mam pytanie do ewentualnych uzytkowników owego telefonu: jak ustawić raport ( status ) wysyłanych wiadomosci. To znaczy aby pokazywała sie informacja czy dostarczono lub nie sms lub mms oraz jak ustawić i co wpisać aby uktywnic wyswietlanie miejsca gdzie sie przebywa w kanałach informacyjnych
Pozdrowienia dla wszystkich Andrzej

 #674  autor: mbkamil
 02 lut 2005, 20:06
Wejdź w wysłane wiadomości kliknij na interesującą cię wiadomość , naciśnij opcje , powinno otworzyć się okienko , w którym jedną z pozycji będzie raport . I to powinno być to :smt023

 #1780  autor: xlord
 15 mar 2005, 13:22
A ja mam ochote kupic ten telefon, to moze mnie uzytkownicy poinformuja, jak sie im spisuje?

Pozdrawiam

 #1790  autor: mbkamil
 15 mar 2005, 22:11
Telefon generalnie jest ok. ma sporo ciekawych i użytecznych funkcji np. kalendarz z mnóstwem alarmów przypomnień i powtórzeń albo te diody pod wyświetlaczem które sygnalizują np. nie przeczytaną wiadomość . Menu jest przejrzyste . Wbrew opiniom innych nie zawiesza się . Wyświetlacz jest po prostu rewelacja . Klawiatura trochę trzeszczy no i dżojstik czasami trzeba nacisnąć 2 razy . Jednak na co najmniej jednej rzeczy siemens się nie zna BATERIA jest do d... , max to 3 dni przy normalnym użytkowaniu . Poza baterią telefon jest w porządku , polecałbym kupienie kabla do kompa bardzo użyteczny . Apropos kabla ktoś wie czy jest program do zarządzania komórką inny niż ten ze strony SIEMENSA ???

 #2801  autor: Robert
 07 kwie 2005, 15:39
CX65 spoko telefon :-D

 #5457  autor: xlord
 11 maja 2005, 17:30
Jak ustawic raport przyjec wiadomosci sms w CX(T)70:
wchodzimy w menu-->wiadomosci-->ustawienia-->ustaw SMS-->profile SMS-->SMS-->(wybieramy funkcyjnym EDYTUJ)-->zaznaczamy raport przyjec

Podobnie z MMSami.

Pozdrawiam

 #5701  autor: Wojtek R9
 18 maja 2005, 16:16
jak ma ktos jakies pytania dotyczace cx65 to prosze pisac do mnie na gg 3998152 z checia pomoge!! moge powiedziec co sadze o tym telefonie bo sam go posiadam

Wojtek R9

 #8931  autor: Vinkler
 19 lip 2005, 16:58
Jest jeszcze inny program niz mpm siemensa, mianowicie "MOBILedit!"

Co do kanalow info: Menu->Wiadomosci->Ustawienia->Uslugi CB
tam dodajesz kanal(w przypadku idei 50), zaznaczasz ptaszkiem przy auto wyswietlanie i Kanal.

Nowy Dwór Gdański
blog