DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #439860  autor: Wojtas6996
 06 lis 2010, 23:45
Witam troche sie już bawiłem z tym telefonem ale teraz kompletnie niewiem co zrobić, dawno tego telefonu nie używałem bo mialem drugi a ten leżał bo sie ciągle zawieszał podczas włączania wiedziałem że to soft ale niechciało mi sie go wgrywać teraz go potrzebuje i próbowałem zainstalować soft wszystko ładnie pieknie szło aż podczas instalacji program 3GSwupF resetował telefon niestety po tym jak telefon sie wyłączył umarł niemoge go wcale uruchomić nawet podczas podłączenia pod łądowarke nic sie nie dzieje. Niemoge go ani właczyć w trybie download kompletnie nic. Może to wina bateri bo przed instalacją ładowałem go tylko przez kilkanaście minut i może padła ale czemu dopiero podczas resetu telefonu, może to przypadek ale teraz ją ładuje w uniwersalnej ładowarce może to coś zmieni. Będe wdzięczny za wszelkie sugestie i rady pozdrawiam

 #439902  autor: Marek
 07 lis 2010, 11:53
Naładuj baterię w innym siemensie i przełóż ją spowrotem. Powiedz, czy będzie jakaś reakcja.