DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #416680  autor: Feniks
 13 lip 2010, 12:16
Witam,

Poszukuję firmware do tego telefonu. Po próbie usunięcia simlock-a za pomocą "Freia" na ekranie pojawiał sie tylko czarny prostokąt. Znalazłem oprogramowanie do tego modelu (s35_2501.xbi), ale aktualizacja dochodzi do 97%, a następnie pojawia się błąd otwarcia pliku.
WINSWUP wymaga włączenia tego telefonu, a on nie startuje.
Sądzę, zę najlepszym sposobem byłoby zrobienie kopii firmware z działającego telefonu i wgranie go za pomocą "Freia".
Czy ktoś z Was mógłby udostępnić firmware do tego telefonu lub wie skąd można je pobrać?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Feniks

 #416757  autor: Marek
 13 lip 2010, 16:30
Feniks pisze:Czy ktoś z Was mógłby udostępnić firmware do tego telefonu lub wie skąd można je pobrać?
Na elektrodzie znalazłem swup softu 24 pl, link do tematu klik. W tym temacie trochę pisze o czarnym prostokącie.

 #418480  autor: Feniks
 22 lip 2010, 09:17
Okazało się, że popełniałem błąd przy flashowaniu. Po jego skorygowaniu telefon działa. Niestety innego egzemplarza z czarnym prostokątem nie udało mi się w żaden sposób ożywić. Podejrzewam, że uszkodzeniu uległa jakaś część elektroniczna.