DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #410189  autor: Angel_of_love
 11 cze 2010, 20:18
Mam pewien problem. Nie wiem jak zmienic smsa w siemens MC60. Moja babcia bardzo nie lubi obecnego dzwieku a ja nie umiem jej pomoc. nie posiada polskiego jezyka wiec nie umiem sie w nim za bardzo rozeznac. Bardzo prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2010, 21:49 przez Angel_of_love, łącznie zmieniany 1 raz.

 #410515  autor: staruch
 15 cze 2010, 16:08
z tego co pamietam to byla taka opcja w menu-ustawienia-dzwieki...jak w kazdym siemensie...posiedz ze slownikiem;)

pozdro

 #410726  autor: Dudi00
 16 cze 2010, 14:59
No więcej czasu zajeło ci pewnie zarejestrowanie się tu i napisanie tego postu.
Polecam google.pl nacisnąć więcej, po czym TŁUMACZ (bodajrze druga pozycja). Na dobry początek:
Settings - Ustawienia

 #523595  autor: ganc2
 22 gru 2011, 01:18
czy ten telefon ma arabskie menu ze nie mozna odczytac az tak prostego? siemensy akurat obslugiwalo sie bardzo intuicyjnie,

jeszcze pare lat temu wyrecytowalbym ci obudzony w srodku nocy jakie opcje wybrac, teraz siemensow juz troche nie uzywam,

zamiast wchodzic w menu z kluczem, wejdz w menadzer plikow, znajdz dzwonek ktory chcesz uzyc, otworz go i tam pod options powinienes miec set as/sms ringtone czy cos takiego, ale glowy nie dam.


jestes pewien ze nie ma jezyka polskiego? sam wywaliles, czy od nowosci nie mial? moze jest tylko, nie znasz jezyka i nie umiesz dobrnac do miejsca w ktorym sie go zmienia?

tu masz polska instrukcje do mc60 http://gsmonline.pl/download/instructions/10584_pl.pdf, na jej podstawie bedziesz mogl sie poruszac po menu, pamietaj ze dziala ono tez liczbowo, tj. do kazdej pozycji w menu i kazdym kolejnym pod menu przypisana masz cyferke, dzieki czemu nie znajac jezyka a tylko kombinacje ustawisz sobie kazda opcje w menu, kazdy pozniejszy siemens mial to w sobie.

trzymam kciuki, na pewno sobie poradzisz.