DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #349860  autor: pawciak
 02 sie 2009, 12:20
Witam wiem że osoby tu zaglądające posiadają swoje punkty gsm stąd moje pytanie - jaki jest koszt albo raczej byłby, usunięcia blokady z tego tel? wiem że ma już swoje lata ale zależy mi na tym :)

 #349947  autor: b@sho
 02 sie 2009, 19:36
Mniej więcej będzie to przedział cenowy 15-25zł. Zależy od miejsca w którym to wykonasz. Mam nadzieje, że wiesz iż w tym modelu ściągniecie simlocka polega na mechanicznej ingerencji w bebechach, a dokładniej na przecięciu jednej ze ścieżek na płycie głównej. Pamiętam, że simlocki były zmora wielu użytkowników telefonów sygnowanych logiem siemensa.

Tu masz opisane jak to wygląda: Simlock w Siemensie A52, A55 i A57 (testpoint)

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #350148  autor: pawciak
 03 sie 2009, 17:00
wiem wiem czytałem. Powiedz mi tylko, czy były z tym problemy później? Chodzi oto czy po usunięciu locka były przypadki że fon nie działał? bo generalnie telefon na ere jest no a ja koniecznie potrzebuję jakieś słuchawki sprawnej/do klepania smsów właśnie na orange:)boje sie ze zaplace powiedzmy te 25 a później sie okaże że klops! i telefon kupić będę kolejny musiał

 #350152  autor: kowcio
 03 sie 2009, 17:10
pawciak, jeśli dobrze zrobią to będzie działał OK. A to prawda, w tym siemensie trzeba przeciąć pewien element na płycie głównej i tyle :) Jak dasz do dobrego serwisu (a nie do typow amatorskiego) to będzie OK, pewnie ludzie znają się na sprzęcie. Sam męczę się z lockiem na Ideę w tym telefonie, dlatego w większości leży wyłączony :)