DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #329604  autor: kaczy_cng
 16 kwie 2009, 09:24
Witam, mam problem dotyczący mojej baterii\telefonu? Otóż ładuję telefon całą noc, a gdy rano chcę zadzwonić i odłączam telefon od ładowarki, pojawia się komunikat, że bateria jest wyczerpana. Dodam, jeszcze że ostatnio na baterii pojawiło się wypuklenie. Czy zakup nowej baterii coś da?

 #329634  autor: kowcio
 16 kwie 2009, 14:29
kaczy_cng pisze:Czy zakup nowej baterii coś da?
Da. Tamtej lepiej już nie ładuj, to nawet może być niebezpieczne. Polecam zakup na allegro.pl koniecznie oryginalnej baterii, a tamtą musisz się pozbyć.

 #329691  autor: vinc
 16 kwie 2009, 18:51
kaczy_cng najpierw jeśli bateria nie została uszkodzona przez Ciebie złóż jej reklamację. Bardzo prawdopodobne, że Ci wymienią w ramach gwarancji. Natomiast jeśli nie uwzględnią reklamacji to dopiero wtedy kupuj, ale tylko oryginalną ;)

Obrazek

 #329704  autor: kaczy_cng
 16 kwie 2009, 19:40
bateria ma już rok i gwarancja już przepadła :wink:

 #508445  autor: przyssawka
 12 paź 2011, 16:29
Przecież gwarancja działa 2 lata?

 #523596  autor: ganc2
 22 gru 2011, 01:25
przyssawka pisze:Przecież gwarancja działa 2 lata?

ale gwarancja na co? jezeli telefon mial oryginalna baterie, to nie wroze sukcesu, samych siemensow nie produkuja juz prawie 5 :smt005 a termin "nowa" bateria w ich przypadku jest co najmniej podejrzany, skoro od dawna sie ich nie produkuje, mozesz co najwyzej kupic zamiennik od telforceone, bluestar czy innych marek produkujacych akcesoria, akurat ta ma prosta budowe a producent nie wymyslal zadnych cudacznych rozwiazan ani zabezpieczen, dlatego nie powinno byc problemow, wszelkie wsparcie dla siemensow po prostu wygaslo


jezeli bateria puchnie, to nawet bym sie nie zastanwial, kup nowa za dyche i bedzie spokoj