DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #288776  autor: Ania111
 17 wrz 2008, 15:31
Witam,

Czy opłaca się kupić do tego telefonu pojemniejszą baterię np. LI-POL? Czy to przedłuży jego czas czuwania i nie spowoduje żadnych skutków ubocznych?

Czy zmiana oprogramowania spowoduje, że telefon nie będzie się wyłączał i zacinał?

Mam stary telefon i chcę doprowadzić go niewielkim kosztem do stanu używalności, proszę o rady.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2008, 19:51 przez Ania111, łącznie zmieniany 1 raz.

 #288780  autor: kowcio
 17 wrz 2008, 15:54
Ania111 pisze:czy opłaca się kupić do tego telefonu pojemniejszą baterię np. LI-POL? Czy to przedłuży jego czas czuwania i nie spowoduje żadnych skutków ubocznych?
Na pewno nie, jeżeli kupisz jakąś podróbkę z allegro. Najlepiej kup nową oryginalną baterię z allegro, ta będzie najlepsza. Droższa nie powinna być. Mam nadzieję, że takie baterie jeszcze są dostępne. Nie, baterią raczej nie uszkodzisz telefonu, jeśli będzie dopuszczona do sprzedaży. Ale z tymi podróbkami lepiej uważaj.
Ania111 pisze:Czy zmiana oprogramowania spowoduje, że telefon nie będzie się wyłączał i zacinał?
Na jakie oprogramowanie chcesz przejść? Najlepiej te od Siemensa, w ten czas nie powinno być problemów (lecz telefon nie będzie demonem szybkości, ten siemens czasem może dłużej myśleć ;) ).
Ania111 pisze:Mam stary telefon i chcę doprowadzić go niewielkim kosztem do stanu używalności, proszę o rady.
Tak jak pisałem- kup tylko oryginalną baterię. Oprogramowania nie ruszaj, jak jest sprawne :-)

 #288781  autor: marcino94
 17 wrz 2008, 15:54
jesli chcesz go dalej używać to warto ale jesli sprzedać to moim zdaniem się nie opłaca. jeśli chcesz go mieć jako drugi telefon to kup jakąś baterie (nie powinna uszkodzić telefonu) i wgraj oprogramowanie. ale jesli ma być tylko na chwile aby czasami sprawdzić kartę czy coś takiego to moim zdaniem nie warto w niego inwestować.

 #295611  autor: m4a1
 03 lis 2008, 11:06
kilka lat temu byl to bardzo popularny telefon. moze ktos z twoich znajomych mial go kiedys i moze sprzeda ci baterie? osobiście bym nie inwestował w ten telefon

szukając drogi ku Wielkiej Polsce