DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #210033  autor: TemATYK
 07 sie 2007, 00:50
Korzystając z możliwości chciałem sie zapytać jak naprawić mój stary telefon
a mam w nim taki problem ze raz sie włancza a raz nie (częściej sie niewłancza)
kupiłem go na allegro i po jakimś tygodniu czasu dostałem kilka sms'ow naraz przy włanczaniu telefonu i zgasł mi na ułamek sekundy sie zapalał i gasł w komisie mi powiedzieli ze jakiś procek niewytrzymał i sie tel powiesił po jakimś czasie kupiłem kabel do kompa i chciałem powgrywać gry lecz mi znów telefon padł i znów byłem w komisie ściągnęli mi 60zł i powiedzieli ze procesor był luźny i ze go przymocowali ale teraz mi zwariował muszę dociskać baterie i telefon od dołu kolo mikrofonu aby załapał wkurzyłem sie kupiłem wkrętaki do telefonów i próbowałem sam naprawić lecz po rozkręceniu okazało sie to nie jest takie proste zobaczyłem same blaszki na płytce próbowałem je docisnąć skręciłem telefon ale to nic nie dało więc walnąłem go w kont i kupiłem drugi fonik jest możliwość abym go sam naprawił czy niema szans posiadam kabel o wejściu com i wszystkie akcesoria chyba ...

[ Komentarz dodany przez: Prometo: 2007-08-07, 07:54 ]
Korzystaj częściej ze słownika ortograficznego :wink:

[ Dodano: 2007-08-16, 04:33 ]
Dostałem cynk że chodzi o zimne luty dostałem nawet info jak to naprawić ale niewiem który to procek bo ponoć podnim są te zimne luty :/
Ostatnio zmieniony 07 sie 2007, 07:53 przez TemATYK, łącznie zmieniany 1 raz.

 #221099  autor: INOX
 15 wrz 2007, 09:21
A powiedz mi co jest z moim c75 od niedawna wogole nie chce sie włonczyć;/
pokazuje sie na LCD kreska gdy chcem włonczyc go i piknnie, po czym na LCD znika ta kreska;/
Nie wiem co to jest pomoz ;/

 #221108  autor: Osk92
 15 wrz 2007, 09:49
Ot padł, to 'normalne' ;)
panowie z www.siemensiak.pl/forum ci pomogą :)