DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #189299  autor: dumbo89
 04 cze 2007, 16:11
Witam ! Mam problem z moim benq-siemens ef81 mianowicie gdy podłączam telefon do komputera zostaje on wykryty przez komputer lecz nie da sie wysylac zadnych plików. Komputer nie widzi folderów które mam w telefonie. Co możey być tego powodem? Proszę o pomoc.

 #189519  autor: wojtas15
 05 cze 2007, 11:30
spróbuj kilka razy podłączyć i odłączyć fon i odczekaj kilka min jeśli nie ruszy sprawdz konfiguracje fona z kompem.a jak i to go nie ruszy to wejdz w panel sterowania -dodaj sprzęt-jak komp nie wykryje go naciskasz "jestem pewiem że sprzęt jest podłączony" a nastąpnie klikasz na nazwe fona -zakończ u mnie posk€tkowało jeśli ci pomogłem wiesz co kliknąć acha i pamiętaj że fon może od razu nie zasoczyć popróbuj kilka razy

 #189552  autor: dumbo89
 05 cze 2007, 13:40
Zrobilem tak jak mowisz i nic to nie daje. Telefon jest normalnie zainstalowany w komputerze i jest napisane ze "to urządzenie działa poprawnie". W siemens device tak jakby go wykrywa ale komputer nie widzi folderow w telefonie. Podłączałem i odłączałem kilka razy i nic :/

 #189559  autor: Osk92
 05 cze 2007, 13:47
proponuję www.siemensiak.pl/forum i dział BREW w kategorii BenQ-Siemens...