DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #182802  autor: KASLUKAS
 13 maja 2007, 09:21
Proszę pomóżcie mi! W moim telefonie po rozpoczęciu rozmowy wychodzącej pojawia sie irytujący dźwięk przez który nie słyszę kiedy ktoś sie odzywa odbierając słuchawkę, trwa on prawie 2 sek i nie potrafię tego zlikwidować! Telefon mam dopiero kilka dni i nie wiem o co chodzi.... :? Poradźcie mi jak to zrobić!

 #183025  autor: Osk92
 13 maja 2007, 22:14
Ja nic takiego w swoim nie mam :| Więc niestety nie mogę Ci pomóc.

 #184055  autor: ganc2
 16 maja 2007, 19:28
Chyba wiem o co chodzi :-)
Też tak miałem :-) w moim przypadku to była wada głośniczka... Podczas rozmowy gdy ustawiłem go (telefon) pod pewnym kątem lub stanąłem w określonym miejscu, z głośniczka (a musisz wiedzieć że w tym modelu glośniczek jest połączony ze słuchawką, gdy padnie jedno, padnie też i drugie) wydobywał się ten sam dźwięk... Ten okropny dźwięk pprzypominał mi raczej niedostrojony mikrofon, sprzężenie czy coś w tym stylu - był naprawdę bardzo głośny
Może się wydać głupie, ale poeksperymentuj z kątem trzymania telefonu podczas rozmowy :wink:
No chyba że jest to modyfikacja systemowa...
Zobacz czy w ustawieniach nie masz czegoś a'la sygnału co minutę czy coś w tym stylu. No i koniecznie użyj opcji Master Reset. I napisz co się potem będzie działo.