DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #179529  autor: Adrianek17
 02 maja 2007, 20:39
Jestem posiadaczem S65 i mam problem. Nie mogę lub nie wiem jak przegrać filmik 3gp odrazu zapisując go na karte pamięci. Proszę o pomoc. Jakie programy? Przez idre? czy tylko przez kabel? Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2007, 14:08 przez Adrianek17, łącznie zmieniany 1 raz.

 #179534  autor: Osk92
 02 maja 2007, 20:55
Najlepiej przy pomocy czytnika kart pamięci.
Ale jeśli masz kabel to potrzebujesz program Mobile Phone Manager (można go ściągnąć z jakiegoś forum poświęconego Siemensom np. www.siemensiak.pl/forum ) Następnie uruchamiasz Eksplorator telefonu i wybierając odpowiednie pozycje wklejasz filmk gdzie chcesz.
Chyba, że mówisz o przesyłaniu między jednym telefonem a drugim- nie ma takiej możliwości bez patcha, który od razu kierowałby pobierany plik na kartę pamięci.