DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #175452  autor: stanisław pawło
 19 kwie 2007, 13:53
Witam bardzo proszę o pomoc mam telefon jak w temacie i mi upadł!!! I jeszcze jakiś czas pracował wspaniale Teraz dalej telefon się włancza widać informacje na wyświetlaczu tylko zginęło mu podświetlanie wyświetlacza, klawiatura górna i dolna świecą prawidłowo. Tylko jest jeszcze problem styłu się grzeje i z zera baterię proszę o fachowe wsparcie
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2007, 15:20 przez stanisław pawło, łącznie zmieniany 1 raz.

fyu

 #175484  autor: JacekS
 19 kwie 2007, 16:41
stanisław pawło pisze:Witam bardzo proszę o pomoc mam telefon jak w temacie i mi upadł!!! I jeszcze jakiś czas pracował wspaniale Teraz dalej telefon się włancza widać informacje na wyświetlaczu tylko zginęło mu podświetlanie wyświetlacza, klawiatura górna i dolna świecą prawidłowo. Tylko jest jeszcze problem styłu się grzeje i z zera baterię proszę o fachowe wsparcie
Idz z nim do serwisu

 #175495  autor: gomez1982
 19 kwie 2007, 16:59
Masz Benq-Siemensa to tak masz.Idź do serwisu jak masz gwarancję a jak nie to idź do jakiegoś punktu z telefonami czyli jakiś komis i tam niech zobaczą.Nic więcej nie poradzimy.

 #175677  autor: MADMAX
 20 kwie 2007, 07:13
Witam

Zgodnie z tym co napisał basho w innym wątku, serwisowaniem Twojego telefonu powinna zajmować się ta firma:
Częstochowa "Ohm 2" ul.Sikorskiego 4/6 (0 34 366 97 93)

W razie problemów możesz przekręcić do firmy "Poltim", chyba głównego dystrybutora BenQ-Siemensów w PL i popytać o serwis.
http://www.poltim.istore.pl/
tel: (77) 4577656

Pozdrawiam
 #175702  autor: stanisław pawło
 20 kwie 2007, 10:22
Serwisem jest problem nie posiadam gwarancji telefon przywieziony z zachodu a myślę, że to jest jakaś drobnostka, z którą bym sobie poradził, że jest zwarcie na wyświetlaczach, ale jak się do nich dostać?????

fyu