DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #138952  autor: b@sho
 04 sty 2007, 13:11
balrog jesli poraz czwarty dawales go do naprawy to mogles nowego zarzadac :wink: a tak to ciezko cos teraz zrobic jesli jest w serwisie, bo brak czesci to jednak nie jest ich wina...

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #139003  autor: balrog
 04 sty 2007, 15:45
b@sho pisze:balrog jesli poraz czwarty dawales go do naprawy to mogles nowego zarzadac :wink:
W regulaminie naprawy pisze, że dopiero po czwartej nie udanej próbie naprawy, mogę żądać nowego telefonu:(

Może to coś zmieni :-) :?:

"Nigdy nie zapominajcie! Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym co nie umieją latać."
Fryderyk Nietzsche

 #139014  autor: b@sho
 04 sty 2007, 16:38
balrog jak mam w gwarancji motki napisane ze jak po 3 naprawach nie bedzie dalej sprzet sprawny to przysluguje mi prawo wymiany na nowy, stad napisalem ze 3... widac siemens sie wycwanil i u nich sa 4...

mozliwe ze teraz sie cos zmieni, choc zanim zrobia siatke itd, to troche moze potrwac

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #139017  autor: Osk92
 04 sty 2007, 16:53
Co do artykułu ( To ten ) przedstawionym na Telepolis wiążę wielkie nadzieje (obym się nie przeliczył) :mrgreen:
Gadanie, że Siemens nie będzie miał serwisów przejdzie do lamusa i kto wie- może jakość usług będzie lepsza niż dotychczas :wink: Najważniejszą zagadką zostaje jednak niepewność co do tego kiedy ten kontrakt wejdzie w życie użytkowników.

Nie psioczcie tak na te Siemensy, bo to naprawdę 'kochane' zabawki :) :wink:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2007, 16:57 przez Osk92, łącznie zmieniany 1 raz.

 #139495  autor: balrog
 06 sty 2007, 11:55
Dostałem odpowiedź z RRSERWIS na kolejnego emaila:
Kod: Zaznacz cały
Uprzejmie informujemy, iż Pana telefon nandal czeka na dostawę części od 
producenta.
Serwis nie otrzymał żadnych informacji o przejęciu zobowiązań producenta 
przez inną firmę.
W chwili obecnej nadal czekamy na wznowienie dostaw.
Skoro w tej chwili nic więcej zrobić nie mogę :cry: to pozostało mi czekać, ale jest światełko nadziei :wink:

"Nigdy nie zapominajcie! Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym co nie umieją latać."
Fryderyk Nietzsche

 #149005  autor: b@sho
 02 lut 2007, 21:30
Nowe telefony komórkowe, centrum serwisowe w Warszawie, zatrudnienie dla byłych pracowników BenQ Poland - o tym poinformowało nas dzisiaj STUDIO PR, pracujące na rzecz BenQ.
zrodlo i wiecej info FKN.PL - BenQ-Siemens żyje

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #149103  autor: Osk92
 03 lut 2007, 11:46
Jakby tak było to wspaniale. I jedynym producentem, który pokrzyżowałby moje plany to Nokia z 3250 :P A tak może będę kontynuował tradycję zwieszających się Siemensów :)
Ale pozyjemy zobaczymy, do maja jeszcze sporo czasu co nie zmienia faktu, że byłoby fajnie gdyby ta wizja się spełniła :wink:

 #175031  autor: myszorek86
 18 kwie 2007, 00:20
Ja oddalam aparat telefoniczny marki simens C75 12 stycznia dziś jest 18 kwietnia a telefonu jk nie bylo tak nie ma na dodatek jest to telefon na abonament który rególarnie oplacam w sieci orange a oni w ramach naprawy gwarancyjnej nawet nie dali mi telefonu zastępczego, wykłocalam się z nimi juz na chyba setki sposobow ale nic nie pomaga koszmar teraz już sama nie wiem co robić :x

 #175052  autor: MarCjaho
 18 kwie 2007, 08:42
myszorek86 pisze:wykłocalam się z nimi juz na chyba setki sposobow ale nic nie pomaga koszmar teraz już sama nie wiem co robić :x
Przestan placic. Jak sie będą czepiac to powiedz ze nie placisz bo nie masz telefonu.

 #175063  autor: Kaczy
 18 kwie 2007, 09:52
Mareczek pisze: Przestan placic. Jak sie będą czepiac to powiedz ze nie placisz bo nie masz telefonu.
Takim podejściem to można jeszcze więcej stracić. Podpisując umowę jesteś zobowiązany do płacania rachunków, nawet jeśli nie masz telefonu.
Tak samo z płacenia nie zwalnia kradzież telefonu, trwałe uszkodzenie.

...::: Made for loneliness :::...

 #175185  autor: JacekS
 18 kwie 2007, 16:06
Kaczy pisze:akim podejściem to można jeszcze więcej stracić. Podpisując umowę jesteś zobowiązany do płacania rachunków, nawet jeśli nie masz telefonu.
Tak samo z płacenia nie zwalnia kradzież telefonu, trwałe uszkodzenie.
Dokladnie gdyby bylo inaczej to duzo osob by pozrywalo umowy i sprzedawalo telefony np. na allegro ( niezla przebitka, telefon kupiony za 1 zl a sprzedany np. za 500 zl :mrgreen: )

 #175189  autor: babeo
 18 kwie 2007, 16:10
Ale ostatnio widziałem takiego oszołoma w salonie. Przyniósł SE (chyba to było k750i), konsultant powiedział, że okej że spisze co tzreba i że wyślą do serwisu, a koleś że on chjce nowy telefon od ręki. Konsultant mu tłumaczy jakie są prcedury itp. Facxet na to, że zrywa umowe, konsultant mówi, że jest to zwiazne z karami, a facet: "co z tego, wole zerwać umowe niż czekac na naprawę"

LoL

a w sumei ciakwe co stało się z tym telefonem :lol: :wink:

 #175192  autor: JacekS
 18 kwie 2007, 16:12
babeo pisze:Ale ostatnio widziałem takiego oszołoma w salonie. Przyniósł SE (chyba to było k750i), konsultant powiedział, że okej że spisze co tzreba i że wyślą do serwisu, a koleś że on chjce nowy telefon od ręki. Konsultant mu tłumaczy jakie są prcedury itp. Facxet na to, że zrywa umowe, konsultant mówi, że jest to zwiazne z karami, a facet: "co z tego, wole zerwać umowe niż czekac na naprawę"
He he jak pracowalem w salonie to nie tylko takie przypadki sie zdarzaly he he he

 #176357  autor: Kaczy
 21 kwie 2007, 23:53
No i coś się ruszyło z naprawami Siemensów. RR Serwis już je naprawia.
Dziś wróciły dwa Siemensy: jeden oddany w listopadzie, a drugi w grudniu 2006 :)

Maskryczny czas naprawy.

...::: Made for loneliness :::...

 #176366  autor: Osk92
 22 kwie 2007, 00:30
Kaczy pisze:No i coś się ruszyło z naprawami Siemensów. RR Serwis już je naprawia.
Dziś wróciły dwa Siemensy: jeden oddany w listopadzie, a drugi w grudniu 2006 :)

Maskryczny czas naprawy.
:smt005 straszne :D

może w końcu się wszystko unormuje :) Swoją droga współćzuje wszystkim tym co musieli tyle czekać...

 #177093  autor: Pan_telefonik
 24 kwie 2007, 13:39
jest teraz prowadzona akcja wymiana na nowy

[ Dodano: 2007-04-25, 13:49 ]
dają teraz chińskie siemensy

Nokia 3310 ->3410 ->3510i -> Siemens C75 -> SE K750i ->K550i -> Nokia 3110c -> E51 i 1600 i 6030 -> 6650 t-mobile -> SE C702 -> Toshiba G810-> Nokia E63 4Gb&(Nokia 6220c 1Gb->5530-> N8)-> Nokia E63-> Samsung Galaxy SII