DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #990744  autor: pieczara
 26 kwie 2018, 11:42
witam mam wielki problem mianowicie moja z1 robi fatalne zdjecia z lampa, na kazdym zdjeciu jest zielonkawa poswiata na okolo pol zdjecia,natomiast bez lampy zdjecia wychodza super.oddalem telefon kolesiowi ktory pracuje w serwisie naprawy tel. i zmenial juz szybki na inne i dalej to samo,powiedzial ze flesz pada na obiektyw i dlatego powstaja takie powidoki.bez szybki zdjecia z fleszem wychodza super wiec to ewidentnie wina szybki,ale zmienialismy 5 roznych szybek i dalej to samo,koles probowal zalozyc taka jakby oslone miedzy fleszem a obiektywem ale niestety dalej sa przebicia ja uzywam lampy.Macie moze jakis pomysl jak temu zaradzic,ktos mial tez do czynienia z taka sytuacja w xperi z1?
pzdr.
 #993585  autor: piotrzet
 15 maja 2018, 15:58
To był normalny problem tego telefonu. Czy były jakieś rozwiązania to nie pamiętam ale może znajdziesz coś na innych forach. Poszukaj szczególnie na tych w języku angielskim.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png