DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #955849  autor: maciek20
 13 paź 2017, 15:35
Cześć.

Kupiłem ostatnio sobie Sony Ericsson'a XPERIA Arc S. Od dawna miałem na niego chrapkę, ale raz było to, a to tamto :) Telefon wystartował z Androidem 2.3.4 a Sony Ericsson zaraz niedawno po premierze wydał oficjalną aktualizację do wersji 4.0
Poprzedni właściciel nie dokonał aktualizacji i telefon cały czas jechał na stock'owym Andku.
Gdy ta piękność znalazła się w moich rękach od razu chciałem to zmienić. Spróbowałem najpierw z poziomu telefonu. Ale gdy wchodzę w Aktualizację Systemu pokazał mi się jakże "miły" komunikat :
"Masz najnowsze oprogramowanie i aplikacje od Sony Ericsson. Niczego nie musisz aktualizować! "
Jak to? Co jest? :o Przystąpiłem więc do drugiego kroku jakim była aktualizacja za pomocą programu Sony Ericsson PC Companion. Lecz i tu spotkała mnie niemiła niespodzianka.
Zaraz na początku instalacji wywaliło komunikat " Program nie może być zainstalowany. Spróbuj później " Złapałem zonka :x :evil: Dlaczego przy tak ważnym procesie jak aktualizacja systemu muszą być takie problemy? Pomożecie? :)

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,