DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #934129  autor: Akasha
 25 cze 2017, 12:29
Od jakiegoś czasu posiadam telefon Xperia Z1. Nigdy nie miałam z nim problemów do czasu gdy zaczął się szybko wyładowywać, zawieszał się na każdej możliwej aplikacji po czym wyłączał i włączał ponownie. W serwisie stwierdzono że to wina baterii..Wczoraj odebrałam telefon z wymienioną baterią. Wczoraj i dziś rano wszystko elegancko chodziło ale teraz znów zaczął się cyrk z zawieszaniem oraz wyłączanie i włączaniem. O co tu może chodzić skoro to nie wina baterii?
 #934191  autor: Pawel667
 25 cze 2017, 15:16
Witam, Mam Z1 Compact i mam ten sam problem od czwartku. Wiesza się przy dowolnych aplikacjach i bardzo mocno się grzeje. Przywracałem 3 razy ustawienia fabryczne, po ściągnięciu wszystkich aktualizacji wiesza się i resetuje. Działał jednak dobrze całą sobotę. Dzisiaj znowu to samo, przestała w ogóle działać funkcja ustawień fabrycznych. Telefon jest od kilku godzin w boot loopie. Wyciągnąłem kartę sim i kartę SD i problem nadal występuje.

EDIT:
Pomogło usunięcie aplikacji facebook zaraz po uruchomieniu telefonu. Teraz działa wszystko jak należy. Podobny temat:
https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z ... -p/1235632
 #934195  autor: Akasha
 25 cze 2017, 15:50
Przywróciłam ustawienia fabryczne i zainstalowałam facebooka - działał.
Zrestartowałam - facebook nadal działał
Po kolejnym restarcie już nie działał więc dałam spokój. Faktycznie winna jest aplikacja Facebook. Po usunieciu chodzi idealnie.
 #934348  autor: Niezgodna7
 25 cze 2017, 22:55
psujący facebook - to jest ta wersja ,,grubsza" czy mieliście wersję odchudzoną facebooka ..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #940891  autor: KENJI512
 24 lip 2017, 13:10
U mnie wersja standardowa oficjalna i zawiesza się, skasowanie pomogło. Messenger działa normalnie.

Czy dalej macie problemy z Facebookiem i nie jest naprawiony? Xperia Z1 Compact.