DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #928088  autor: Yoo!
 26 maja 2017, 19:50
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z dźwiękami w Sony Z3.
Otóż wszystkie dźwięki są ustawione na max'a, filmy muzyka gra głośno, słychać że oba głośniki grają. Gdy przychodzą sms'y, dźwięk jest głośny. Problem pojawia się gdy ktoś do mnie dzwoni. Dźwięk jest jakby o połowę cichszy. Próbowałem zmienić dźwięki, ale to nic nie dało. Grzebałem w ustawieniach, ale nie ma tam nic pozmieniane. Wyłączałem i włączałem telefon, ale to nic nie dało.
Macie jakiś pomysł. Reset telefonu to już ostateczność, bowiem mam tak zbyt dużo ważnych apliakcji.
 #928093  autor: Yoo!
 26 maja 2017, 20:34
Calm7 pisze:A jak włączysz sobie wideo, to dzwięk jest ok, na maxa ..?
Dźwięk przy odtwarzaniu video czy muzyki mam nie zmieniony, znaczy tak mi się wydaje, gra równie głośno co przedtem.
Ogólnie słychać z górnego glośnika, w sumie to nie wiem czy Z3 ma dwa (góra,dół). Ale zastanawia mnie dlaczego nie mogę zmniejszyć/zwiększyć glośności podczas połączenia przychodzącego. Gdy naciskam przycisk głośności dźwięk się wyłącza całkowicie.
 #928584  autor: Niezgodna7
 30 maja 2017, 16:27
no dobra, to jeszcze ja na sekunde:
może wsadź słuchawki - coś słychać ..?
Ewentualne jeszcze taką na bluetoo - bez przewodu ..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #928624  autor: Yoo!
 30 maja 2017, 20:25
Calm7 pisze:no dobra, to jeszcze ja na sekunde:
może wsadź słuchawki - coś słychać ..?
Ewentualne jeszcze taką na bluetoo - bez przewodu ..?
Przez wyjście słuchawkowe słychać wszystko głośno i wyraźnie.
 #928635  autor: Yoo!
 30 maja 2017, 21:26
Darek_64 pisze:Jeśli to jest plik dźwiękowy nie stokowy w fonie to obstawiam uszkodzenie pliku,w brew pozorom często to się zdarza
Darek, sprawdzałem na kilku plikach. Na dźwiękach wgranych w Z3, oraz na plikach ściągniętych jak np dźwięk mp3 bądź jakaś piosenka.
Dziwne jest to, że jak np dostaje sms'a to dźwięk jest głośny i wyraźny, dzieje się tak tylko w przypadku połączenie głosowego.

EDIT: próbowałem teraz zrobic reset "volume+ Power", ale nic się nie dzieje. Pierwsza myśl uszkodzony przełącznik głośności, ale przy uruchomionym telefonie wszystko działa (guzik reaguje)
 #930257  autor: Agunia887
 08 cze 2017, 16:19
Ja na Twoim miejscu nie ingerowałabym w urządzenie tylko oddała do serwisu i niech się martwią, jeśli masz gwarancję. Bo później powiedzą, że nic nie naprawią bez opłat, bo była ingerencja użytkownika. A jak to jest z jakością połączeń? Czy jak z kimś rozmawiasz to nie ma problemów?