DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #920858  autor: lightban
 14 kwie 2017, 20:10
Witam, zmagam się z problemem który jest bardzo irytujący. Zacznę od tego, że telefon właśnie co odebrałem z gwarancji (swoją drogą oddawałem go już po raz trzeci i za każdym razem wymieniali w nim płytę główną), ponieważ nie łapał zasięgu na żadnej karcie sim i ciągle się sam z siebie resetował. Wymiana płyty głównej pomogła tylko w przypadku znalezienia sieci, telefon nadal się wyłącza sam z siebie i najczęsciej robi to w czasie spoczynku, czyli przy wygaszonym ekranie. Nie chce się dowiedzieć z jakiego powodu się tak dzieje, bo telefon i tak po świętach znowu oddaję na gwarancję, tylko chce się dowiedzieć czy powinien mi przysługiwać nowy telefon, może nie wiem jakiś nowszy model np. M5 (znajomy też miał M4 i wymienili mu na M5 ponieważ tamtego nie dało się naprawić tylko, że on miał telefon w plusie), czy mogę postraszyć zerwaniem umowy i czy w ogóle jestem wstanie coś zdziałać jeżeli podam im swoje warunki? Telefon mam na abonament, umowa obowiązuje jeszcze przez rok.