DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #901406  autor: Fajfusowy
 23 gru 2016, 18:47
Posiadam SOny Xperia Z2. Od pewnego czasu miałem problem z ładowaniem telefonu. Kilka dni temu telefon umarł mi na rękach. Podłączając rozładowany telefon do łądowarki na ekranie wwyświetlała się bateria z czerwonym paskiem na jej dole ( oznacza to, że telefon jest rozładoowany). W tym momencie baterie powinna się ładować, lecz na ekranie ciągle widniał tylko szkic tej o to baterii z czerwonym paskiem i zero reakcji. Wynika z tego to, że wejście w telefonie działa ponieważ widzi ładowarkę. Podczas podłącznia łądowarki w xperii świeci się led na górze ekranu, w tym przypadku się świecił na czerwowo ponieważ telefon był rozładowany. W pewnym momencie wszystko zgasło i telefon zmarł. Na 2 dzień wieczorem dziwnym cudem telefon zaczął się łądować. Naładowałem soniaka do pełna i przy 50% podłączyłem ladowarkę i wszystko pięknie ładowało. Na 2 dzień telefon podłączyłem przy 3% i wyskoczył komunikat, że telefon zostanie wyłączony z powodu zbyt wysokiej temperatury i śpi do teraz ;/ Nawet LED się nie zapala przy podłączeniu ładowarki.
 #955856  autor: maciek20
 13 paź 2017, 16:47
Hmm, dzisiejsza telefonia gsm jest pełna różnych, niezrozumiałych, czasem absurdalnych przypadków. Szkoda że nikt Ci do tej pory nie odpisał. Nie jestem niestety ekspertem w tej dziedzinie ino zwykłym geekowatym amatorem. Być może jeszcze telefon spoczywa u Ciebie gdzieś na dole pod rupieciami w szafce lub w pudełeczku w szufladce, a być może już go nie masz, pozbyłeś się go. Niespełna 10 miesięcy no to jakiś kawałeczek czasu jest, więc coś mogło się zmienić. Może był zbyt przeciążony, pamięć była zawalona aplikacjami, grami, może jakieś wirusy, błędy, etc. A nie próbowałeś z nową baterią? Było kupić nową baterię i zobaczyć, może to mogła być wina baterii. Albo jeśli nie chciałeś niepotrzebnie wydawać pieniędzy bo mogłoby to okazać się bezowocne to trzeba było iść do komisu żeby Ci sprawdzili na nowej baterii w komisie. A co do tego zdania o wyłączeniu telefonu z powodu zbyt wysokiej temperatury to rzeczywiście był gorący?

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,