DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #836861  autor: mucha09
 26 lis 2015, 14:57
Witam. Posiadam telefon SONY Xpreia M i miałem do niego dołączone słuchawki z joystickiem z mikrofonem i przyciskiem ( mozna było odtwarzać i pauzować utwory, przerzucać itd). Już druga para w ciągu trochę ponad roku wysiadła. objawy zawsze te same. Podczas rozmów - głośne trzaski, podczas słuchania muzyki- jedna słuchawka nie działa, po kręceniu jackiem chwilę działa, ale za chwilę znowu przerywa.

Czy kupię słuchawki NAUSZNE SONY z takim joystickiem żeby można było ich używać tak jak te z zestawu najlepiej do 100zł?

Pozdrawiam

(poprzedni temat w złym dziale)
 #877993  autor: gryfish
 19 lip 2016, 21:34
Cześć,
Da się, choć cena zależy też od modelu telefonu i słuchawek oczywiście. Sprawdź w sklepach internetowych. Ja osobiście od jakiegoś czasu zamawiam przez BlueGSM, bo uważam, że mają bardzo dobrej jakości sprzęt, ale też zdarzało mi się kupować w innych sklepach, które promują się na Allegro i czasem można coś dobrego niedrogo trafić. Pozdrawiam
 #877999  autor: pipawolowa
 19 lip 2016, 22:30
Wymień jack ( koszt 1zł)

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein