DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #819931  autor: komornik11
 28 sie 2015, 21:14
Witam, bardzo proszę o udzielenie kilku odpowiedzi.
Wczoraj niefortunnie nadepnąłem na telefon i niestety (pęknięty już wcześniej) ekran nie wytrzymał, o ile wcześniej na "pajączku" dało się korzystać, to teraz na ekranie pojawiły się plamy, paski kolorowe i wiele innych wesołych barw.

Teraz pytania. Ile ewentualna naprawa mogłaby kosztować? Czy w warunkach domowych udałoby mi się to naprawić samemu? Boję się, że te kolorowe kreski i plamy na wyświetlaczu nie wróżą nic dobrego, czy wymiana ekranu temu zaradzi, czy będzie trzeba grzebać coś więcej?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi! :smt006
 #819937  autor: Niezgodna7
 28 sie 2015, 21:46
tak, wymiana ekranu powinna to załatwić. niestety ekran nie składa się tylko z samego ekranu, więc ponad 2oo zł będzie...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #819938  autor: komornik11
 28 sie 2015, 21:49
Wielkie dzięki za odzew! Sądzisz, że udałoby mi się tą naprawę wykonać samemu? Czytałem na innych portalach, że wymiana wyświetlacza nie jest tak bardzo skomplikowana jak się wydaje i można przy tym zaoszczędzić troszkę pieniążków.
 #819941  autor: Niezgodna7
 28 sie 2015, 22:14
no, możesz pooglądać filmiki jak to się robi, ale... każdy fon ma skalę trudności napraw.
A najgorsze to są części zamienne - nie wiadomo co kupisz... jeśli jednak znajdziesz właściwe /oryginalne - cena może być wysoka.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis