DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #807336  autor: amandril
 19 cze 2015, 15:13
Tak jak w temacie.
Czy dużo da taki moduł LTE?
Cena telefonów jest praktycznie taka sama, tyle że te SP bez LTE łatwiej dostać.

Czy powinienem jednak poczekać i znaleźć z LTE bo to duży + ?
Surfować w Internecie oczywiście będę.
 #807337  autor: Morvius
 19 cze 2015, 15:17
Jak cena ta sama to nad czym się zastawiać? Bierz LTE :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #807338  autor: amandril
 19 cze 2015, 15:23
Tak, tylko w tym momencie akurat wszystkie SP LTE wyprzedane w mojej okolicy i zostały tylko SP (Chodzi o cenę 350zł)
Dlatego pytam czy taka duża różnica w obsludze internetu bedzie pomiedzy SP a SP LTE, bo SP za 350 to juz moge dzis kupic, a SP LTE to bede musial poczekac i to nie wiadomo ile :p
 #807339  autor: Morvius
 19 cze 2015, 15:28
Nie mogę ci mówić czy masz czekać ;) bo jak ci się to nie będzie opłacało a chcesz telefon na już to będziesz miał do mnie pretensje. mogę natomiast podpowiedzieć abyś się zorientował czy w ogóle masz lte w swojej miejscowości i dopiero kombinuj :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #807340  autor: amandril
 19 cze 2015, 15:30
W Warszawie to raczej jest to LTE :D.
Tyle, że kumpel mówi żebym nie brał telefonu bez LTE bo pomiędzy zwykłym internetem a LTE jest niebo a ziemia, dlatego nie wiem czy mówi on prawdę, czy tylko wyolbrzymia :p
 #807343  autor: kamil1221
 19 cze 2015, 16:00
Przy LTE jest szybciej. Przy przeglądaniu samych stron nie widać aż takiej różnicy, co innego juz przy przesyłaniu dużej ilości danych do i od abonenta (do: YouTube, serwisy z muzyką OnLine; od: chmury danych, wysyłanie dużych załączników @). W LTE jest szybciej osiągana pełna prędkość jaką możesz w danej chwili uzyskać.
 #807430  autor: loker
 19 cze 2015, 23:57
Moja siostra ma XP LTE i LTE nie działa, mimo, że jest w zasięgu LTE...
Do korzystania z neta tylko w komórce mając pakiet transferu niezależny od technologii różnicy nie ma. Ale jak mamy nielimitowane LTE, albo chcemy używać telefon jako hotspot, to w LTE stabilniejszy internet.