DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #801879  autor: Xy
 16 maja 2015, 07:47
Hej,
Panie i Panowie, mam pytanie. Czy wiecie może gdzie i mniej więcej za ile można nabyć nową (mile widziana oryginalna) baterię do Xperii S?
Ogólny zarys sytuacji jest taki, że patrzę na telefony w ofercie T-Mobile i póki co nie widzę nic interesującego. Nie ma telefonu, który zastąpiłby mi obecnego Sony. Może do sierpnia się coś zmieni ale wątpię. I w związku z tym mam pytanie o baterię, gdyż moja trzyletnia i jednak wyeksploatowana, przy pełnym podświetleniu, 3G i Internecie siada przed wieczorem mimo, że około 7 rano jest odpinana od prądu. Gdy działa nawigacja czy śledzenie trasy energia spada jeszcze szybciej. Wiem, że SXS nie jest wzorem w dziedzinie oszczędności energii i nigdy nie była ale ten telefon polubiłem i na chwilę obecną nie widzę nic, co mogłoby mi zastąpić Xperię. No, może zdjęcia mogłaby robić odrobinę lepsze (mniejsze ziarno o zmierzchu i mniejsza kasza na 100% powiększeniu). Tak więc czy jeszcze są dostępne oryginalne baterie do wynalazku jak mój? Jeżeli nie to może jakieś dobrej jakości zamienniki? I zaznaczam, że wolę dobrej klasy zamiennik z mniejszą ilością mAh niż no-name z kosmiczną pojemnością. Taki temat przerabiałem w SE K700i, gdzie nowe ogniwo 1250 mAh trzymało mi krócej niż oryginalne. Cena? Adekwatna do jakości zamiennika. Ale w rozsądnych granicach. Z wymianą sam sobie poradzę.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #802176  autor: Golarz Filip
 18 maja 2015, 11:07
Spróbuj brick.pl
Kupowałem w ub. roku kilka rzeczy do tabletów i laptopa, dodatkowo potrzebowałem baterii i też u nich nabyłem.
Jest infolinia, można pogadać.
Generalnie zakupy zaczynam od innego sklepu w którym mam zniżki ale w tamtym momencie właśnie Brick mnie skusił ( rabatem na zakup plus darmową wysyłką ).
Jak nie mają czegoś na stanie, jest możliwość domówienia.